Світлодіодні автолампи LED CYCLONE H7 TYPE 43 5500 K 7000 Lm 35 W (2 шт.) з безшумним вентилятором (кулером)
900 ₴/комплект
- Немає в наявності
- Код: 2235
- +380 (98) 743-63-37
Світлодіодні автолампи LED CYCLONE H7 TYPE 43 5500 K 7000 Lm 35 W (2 шт.) з безшумним вентилятором (кулером)
Компактна та потужна (35 Вт) мінісерія автомобільних світлодіодних LED ламп від виробника CYCLONE. Радіатор з авіаційного алюмінію з великою площею ідеально відводить тепло від лампи, що дає змогу використовувати світлодіоди на повну потужність. Водночас ні сама лампа, ні штатна оптика автомобіля не перегріваються. Розташування світлодіодів, що повністю збігається з розташуванням ниток накала оригінальних галогенних ламп. Ви не будете зліпити зустрічний транспорт і чітко бачити обочину на набагато більшій відстані, ніж у разі використання галогенних ламп.


Інтелектуальна система охолодження забезпечує тривалий термін експлуатації лампи. Установлення лампи вкрай просте та не вимагає кваліфікації установника. Цим ви зможете встановити лампи самі та заощадите на встановленні. Світлодіодні лампи готові до роботи відразу після заміни штатних ламп автомобіля.

Переваги ламп CYCLONE серії TYPE 43:
- Компактний розмір ламп (можливість встановлювати в фари з обмеженим внутрішнім простором)
- Висока потужність ламп і потужний світловий потік
- Підвищена світловидатність
- Стійкість до перепадів напруги
- Стійкість до вібрації
- Система охолодження: алюмінієвий радіатор + безшумний вентилятор (кулер)
Технічні характеристики:
- Виробник: CYCLONE
- Серія ламп: TYPE 43
- Цоколь лампи: H7
- Світловий потік: 7000 Лм
- Потужність лампи: 35 Вт
- Колірна температура: 5500К (біле світло)
- Охолодження світлодіодних ламп: радіатор + кулер
- Посадкова глибина: 40 мм
- Сфера застосування: ближнє світло, дальнє світло
Кількість ламп в упаковці: 2 шт.
Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | H7 |
| Виробник | Cyclone |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колірна температура | 5500K |
| Функціональне призначення | Дальнє світло, Ближнє світло |
| Світловий потік | 7000 лм |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 35 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
- Ціна: 900 ₴/комплект







