Світлодіодні автолампи LED CYCLONE H4 TYPE 45 6000 K 1200 Lm 60 W CAN BUS обманкою (2 шт.)
1 812 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 001368
- +380 (98) 743-63-37
Світлодіодні автолампи LED CYCLONE H4 TYPE 45 6000 K 1200 Lm 60 W CAN BUS обманкою (2 шт.)
Якісні та потужні (60 вт) світлодіодні LED-лампи від виробника CYCLONE. Запатентована система охолодження з використанням 2 вакуумних трубок, системи контролю температури чипа та застосування високошвидкісного вентилятора, дали змогу досягти максимального світловіддання чипів CSP 3570. Зовнішній драйвер застосований у цих лампах на новітній елементній базі, із застосуванням тільки якісних елементів і обладнаний модулем обходження помилки бортового комп'ютера, контролем температури чипів, стабілізатором вихідної напруги та струму.
Розташування світлодіодів, що повністю збігається з розташуванням ниток накала оригінальних галогенних ламп. Установлення лампи вкрай просте та не вимагає кваліфікації установника. Цим ви зможете встановити лампи самі та заощадите на встановленні. Світлодіодні лампи готові до роботи відразу після заміни штатних ламп автомобіля.
Переваги ламп CYCLONE серії TYPE 45:
- Висока потужність ламп (60 Вт)
- Чудова концентрація світла
- Стійкість до перепадів напруги
- Стійкість до вібрації
- Система охолодження: алюмінієвий радіатор + вентилятор
- Компактний розмір (можливість встановлювати в фари з обмеженим внутрішнім простором)
- Зовнішній драйвер
- Вбудований модуль обходу помилки бортового комп'ютера (CAN BUS)
Технічні характеристики:
- Виробник: CYCLONE
- Серія ламп: TYPE 45
- CAN BUS: є
- Цоколь лампи: H4
- Світловий потік: 12000 Лм
- Потужність лампи: 60 Вт
- Колірна температура: 6000К (холодне біле світло)
- Охолодження світлодіодних ламп: радіатор + кулер
- Посадкова глибина: 33 мм
- Сфера застосування: ближнє світло, дальнє світло
Кількість ламп в упаковці: 2 шт.
Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | H4 |
| Виробник | Cyclone |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колірна температура | 6000K |
| Функціональне призначення | Дальнє світло, Ближнє світло |
| Світловий потік | 12000 лм |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 60 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
- Ціна: 1 812 ₴/комплект








