Світлодіодні автолампи LED 90W DECKER H7 PL-01 5000K 10000 Lm (2 шт.)
2 500 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 001005
- +380 (98) 743-63-37
Світлодіодні автолампи LED 90W DECKER H7 PL-01 5000K 10000 Lm (2 шт.)
Високоякісні та потужні (90 Вт) світлодіодні автомобільні LED-лампи від виробника DECKER. Новітні технології з виробництва світлодіодів дали змогу розробникам отримати потужний світловий потік, що перевищує ксеноновий. Радіатор з авіаційного алюмінію та вбудований кулер ідеально відводить тепло від лампи, що дає змогу використовувати світлодіоди на повну потужність. Водночас ні сама лампа, ні штатна оптика автомобіля не перегріваються. Розташування світлодіодів, що повністю збігається з розташуванням ниток накала оригінальних галогенних ламп. Установлення лампи вкрай просте та не вимагає кваліфікації установника. Цим ви зможете встановити лампи самі та заощадите на встановленні. Світлодіодні лампи готові до роботи відразу після заміни штатних ламп автомобіля.
Переваги ламп DECKER:
- висока потужність ламп 90 Вт;
- добра концентрація світла;
- стійкість до перепадів напруги;
- стійкість до вібрації
- гарна система охолодження: алюмінієвий радіатор + кулер;
- чудовий вологозахист ламп;
- компактний розмір (можливість встановлювати в фари з обмеженим внутрішнім простором);
- екологічність: світлодіодні лампи вважаються найбезпечнішими для довкілля;
- довговічність і великий ресурс роботи.
Технічні характеристики:
- Виробник: DECKER
- Серія ламп: PL-01
- Цоколь лампи: H7
- Світловий потік: 10000 Лм
- Потужність ламп: 90 Вт
- Колірна температура: 5000К (біле світло)
- Охолодження світлодіодних ламп: радіатор + кулер
- Сфера застосування: ближнє світло, дальнє світло
Кількість ламп в упаковці: 2 шт.
Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | H7 |
| Виробник | DECKER |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колірна температура | 5000K |
| Функціональне призначення | Дальнє світло, Ближнє світло |
| Світловий потік | 10000 лм |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 90 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
- Ціна: 2 500 ₴/комплект










