Світлодіодні автолампи LED 130W DECKER H11 PL-03 5000K 12000 Lm (2 шт.)
2 808 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 001348
- +380 (98) 743-63-37
Світлодіодні автолампи LED 130W DECKER H11 PL-03 5000K 12000 Lm (2 шт.)
Високоякісні та надпотужні (130 Вт) світлодіодні автомобільні LED-лампи від виробника DECKER. Інноваційна система охолодження Double Heat Pipe Vacuum Technology, системи контролю температури чипа та застосування високошвидкісного вентилятора дали змогу досягти максимального світловіддання чипів G-XP Hift Power Bright Led Chip. Зовнішній драйвер застосований у цих лампах на новітній елементній базі, із застосуванням тільки якісних елементів і обладнаний модулем обходження помилки бортового комп'ютера, контролем температури чипів, стабілізатором вихідної напруги та струму. Кожна лампа проходить повний цикл перевірок, що дає змогу впевнено гарантувати стабільну роботу впродовж усього рядка експлуатації.
Розташування світлодіодів, що повністю збігається з розташуванням ниток накала оригінальних галогенних ламп. Установлення лампи вкрай просте та не вимагає кваліфікації установника. Цим ви зможете встановити лампи самі та заощадите на встановленні. Світлодіодні лампи готові до роботи відразу після заміни штатних ламп автомобіля.
Переваги ламп DECKER:
- висока потужність ламп 130 Вт;
- добра концентрація та рівномірний розподіл світла;
- стійкість до перепадів напруги;
- стійкість до вібрації
- інтелектуальна система охолодження: авіаційний алюмінієвий радіатор/мідні трубки + вентилятор із контролем швидкості обертання;
- чудовий вологозахист ламп;
- компактний розмір (можливість встановлювати в фари з обмеженим внутрішнім простором);
- екологічність: світлодіодні лампи вважаються найбезпечнішими для довкілля;
- зовнішній драйвер обладнаний модулем обходу помилки бортового комп'ютера;
- довговічність і великий ресурс роботи.
Технічні характеристики:
- Виробник: DECKER
- Серія ламп: PL-03
- CAN BUS: є
- Цоколь лампи: H11
- Світловий потік: 12000 Лм
- Потужність ламп: 130 Вт
- Колірна температура: 5000К (біле світло)
- Охолодження світлодіодних ламп: радіатор + кулер
- Сфера застосування: ближнє світло, дальнє світло
Кількість ламп в упаковці: 2 шт.
Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | H11 |
| Виробник | DECKER |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колірна температура | 5000K |
| Функціональне призначення | Дальнє світло, Ближнє світло |
| Світловий потік | 12000 лм |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 65 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
- Ціна: 2 808 ₴/комплект








