Світлодіодні автолампи LED CYCLONE H1 TYPE 42 6000 K 6200 Lm 25 W (2 шт.)
Компактна нова мінісерія автомобільних світлодіодних LED ламп від виробника CYCLONE. Новітні технології з виробництва світлодіодів GC 7535 дали змогу розробникам отримати потужний світловий потік. Радіатор з авіаційного алюмінію з великою площею ідеально відводить тепло від лампи, що дає змогу використовувати світлодіоди на повну потужність. Водночас ні сама лампа, ні штатна оптика автомобіля не перегріваються.
Розташування світлодіодів, що повністю збігається з розташуванням ниток накала оригінальних галогенних ламп. Ви не будете зліпити зустрічний транспорт і чітко бачити обочину на набагато більшій відстані, ніж у разі використання галогенних ламп. Установлення лампи вкрай просте та не вимагає кваліфікації установника. Цим ви зможете встановити лампи самі та заощадите на встановленні. Світлодіодні лампи готові до роботи відразу після заміни штатних ламп автомобіля.
Переваги ламп CYCLONE серії TYPE 42:
- Компактний розмір ламп (можливість встановлювати в фари з обмеженим внутрішнім простором)
- Підвищена світловидатність
- Чудова потужність ламп (25 В на одну лампу) з огляду на компактний розмір
- Стійкість до перепадів напруги
- Стійкість до вібрації
- Система охолодження: алюмінієвий радіатор + кулер
- Біполярний під'єднання
Технічні характеристики:
- Виробник: CYCLONE
- Серія ламп: TYPE 42
- Цоколь лампи: H1
- Світловий потік: 6200 Лм
- Потужність лампи: 25 Вт
- Колірна температура: 6000К (біле світло)
- Охолодження світлодіодних ламп: радіатор + кулер
- Сфера застосування: ближнє світло, дальнє світло
Кількість ламп в упаковці: 2 шт.
Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | H1 |
| Виробник | Cyclone |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колірна температура | 6000K |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Дальнє світло |
| Світловий потік | 6200 лм |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 25 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
- Ціна: 912 ₴/комплект





