Світлодіодні автолампи LED DECKER H1 PL-05 5000 K 14000 Lm 60 W міні серія 12-24 V (2 шт.)
826 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 001710
- +380 (98) 743-63-37
Світлодіодні автолампи LED DECKER H1 PL-05 5000 K 14000 Lm 60 W міні серія 12-24 V (2 шт.)
Якісні та потужні світлодіодні автомобільні LED-лампи від виробника DECKER. Завдяки більшій світловидатності та меншим енергоспоживанням світлодіодна лампа є чудовою заміною галогенної. Розташування світлодіодів, що повністю збігається з розташуванням ниток накала оригінальних галогенних ламп. Ви не будете зліпити зустрічний транспорт і чітко бачити обочину на набагато більшій відстані, ніж у разі використання галогенних ламп.
Установлення лампи вкрай просте та не вимагає кваліфікації установника. Цим ви зможете встановити лампи самі та заощадите на встановленні. Світлодіодні лампи готові до роботи відразу після заміни штатних ламп автомобіля. Ця серія ламп має напругу 9-32 В, що дає змогу встановлювати як на легкові авто з напругою 12V, так і на вантажні авто з напругою 24V.
Переваги ламп DECKER серії PL-05:
- висока потужність однієї лампи, попри компактний розмір — 30 Вт;
- робоча напруга: 9-32В;
- добра концентрація світла;
- стійкість до перепадів напруги;
- стійкість до вібрації;
- система охолодження: алюмінієвий радіатор;
- чудовий вологозахист ламп;
- компактний розмір (можливість встановлювати в фари з обмеженим внутрішнім простором);
- екологічність: світлодіодні лампи вважаються найбезпечнішими для довкілля;
- довговічність і великий ресурс роботи.
Технічні характеристики:
- Виробник: DECKER
- Серія ламп: PL-05
- Цоколь лампи: H1
- Світловий потік: 14000 Лм
- Потужність лампи: 30 Вт на одну лампу (60 Вт — дві лампи)
- Колірна температура: 5000К (біле світло)
- Охолодження світлодіодних ламп: пасивне охолодження
- Сфера застосування: ближнє світло, дальнє світло, протитуманні фари (ПТФ)
Кількість ламп в упаковці: 2 шт.
Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | H1 |
| Виробник | DECKER |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Колірна температура | 5000K |
| Функціональне призначення | Дальнє світло, Протитуманні фари, Ближнє світло |
| Світловий потік | 14000 лм |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 60 Вт |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
- Ціна: 826 ₴/комплект










