



Світлодіодні автолампи LED NEXTONE L7 H1 6000K 9000 Lm 30W міні серія (2 шт.)
826 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 001699
- +380 (98) 743-63-37
Світлодіодні автолампи LED NEXTONE L7 H1 6000K 9000 Lm 30W міні серія (2 шт.)
Компактні світлодіодні LED-лампи міні серії нового покоління від виробника NEXTONE. Завдяки більшій світловидатності та меншим енергоспоживанням світлодіодна лампа є чудовою заміною галогенної. Новітні технології з виробництва світлодіодів дали змогу розробникам отримати потужний світловий потік, що не поступається ксеноновому. Радіатор з авіаційного алюмінію з великою площею ідеально відводить тепло від лампи, що дає змогу використовувати світлодіоди на повну потужність. Водночас ні сама лампа, ні штатна оптика автомобіля не перегріваються.
Розташування світлодіодів, що повністю збігається з розташуванням ниток накала оригінальних галогенних ламп. Ви не будете зліпити зустрічний транспорт і чітко бачити обочину на набагато більшій відстані, ніж у разі використання галогенних ламп. Установлення лампи вкрай просте та не вимагає кваліфікації установника. Цим ви зможете встановити лампи самі та заощадите на встановленні. Світлодіодні лампи готові до роботи відразу після заміни штатних ламп автомобіля.
Переваги ламп NEXTONE L7:
- Компактний розмір ламп
- Чудова концентрація світла
- Підвищена світловидатність
- Гарна потужність ламп
- Стійкість до перепадів напруги
- Стійкість до вібрації
- Система охолодження пасивна: алюмінієвий радіатор
Технічні характеристики:
- Виробник: NEXTONE
- Серія ламп: L7
- Цоколь лампи: H1
- Світловий потік: 9000 Лм
- Потужність лампи: 15 Вт (30 Вт — дві лампи)
- Колірна температура: 6000К (біле світло з блакитним відтінком)
- Охолодження світлодіодних ламп: алюмінієвий радіатор
- Сфера застосування: ближнє світло, дальнє світло, протитуманні фари (ПТФ)
Кількість ламп в упаковці: 2 шт.
Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | H1 |
| Виробник | Nextone |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колірна температура | 6000K |
| Функціональне призначення | Протитуманні фари, Ближнє світло, Дальнє світло |
| Світловий потік | 9000 лм |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 30 Вт |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
- Ціна: 826 ₴/комплект


