


Світлодіодні автолампи LED з лінзою NEXTONE H4 70W NL-01 6000K 17200 Lm 12-24V (2 шт.)
1 330 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 004975
- +380 (98) 743-63-37
Світлодіодні автолампи LED з лінзою NEXTONE H4 70W NL-01 6000K 17200 Lm 12-24V (2 шт.)
Високоякісні світлодіодні LED-лампи з лінзою від виробника NEXTONE. Розроблені спеціально для рефлекторної оптики, що дає змогу отримати максимальну освітленість дороги з чіткою світлотіньовою межею. Завдяки більшій світловидатності та меншим енергоспоживанням світлодіодна лампа є чудовою заміною галогенної. Новітні технології з виробництва світлодіодів дали змогу розробникам отримати потужний світловий потік, що перевищує ксеноновий. Радіатор з авіаційного алюмінію з великою площею та вбудований кулер ідеально відводить тепло від лампи, що дає змогу використовувати світлодіоди на повну потужність. Водночас ні сама лампа, ні штатна оптика автомобіля не перегріваються.
Встановлення лінзованої лампи вкрай просте та не вимагає кваліфікації установника. Цим ви зможете встановити лампи самі та заощадите на встановленні. Світлодіодні лампи готові до роботи відразу після заміни штатних ламп автомобіля.
Переваги ламп із лінзою NEXTONE:
- висока потужність ламп 70 Вт
- добра концентрація світла
- стійкість до перепадів напруги
- стійкість до вібрації
- активна система охолодження: алюмінієвий радіатор + кулер
- чудовий вологозахист ламп
- зовнішній стабілізатор напруги (драйвер)
- довговічність і великий ресурс роботи.
Технічні характеристики:
- Виробник: NEXTONE
- Серія ламп: NL-01
- Цоколь лампи: H4
- Діаметр лінзи: 1.34" (34 мм)
- Світловий потік: 17200 Лм
- Потужність лампи: 35 Вт на одну лампу (70 Вт — дві лампи)
- Колірна температура: 6000К (біле світло з блакитним відтінком)
- Напруга живлення: 9-32 В
- Охолодження світлодіодних ламп: радіатор + кулер
- Сфера застосування: ближнє світло, дальнє світло (рефлекторна оптика)
Кількість ламп в упаковці: 2 шт.
Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | H4 |
| Виробник | Nextone |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Колірна температура | 6000K |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Дальнє світло |
| Світловий потік | 17200 лм |
| Діаметр лінзи | 34 мм |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 70 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
- Ціна: 1 330 ₴/комплект


