



Світлодіодні автолампи LED CYCLONE H1 6000K TYPE 49 17500 Lm 120W для рефлекторної та лінзованої фари (2 шт.)
1 256 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 004998
- +380 (98) 743-63-37
Світлодіодні автолампи LED CYCLONE H1 6000K TYPE 49 17500 Lm 120W для рефлекторної та лінзованої фари (2 шт.)
Світлодіодні LED-лампи головного світла CYCLONE нового покоління (рекомендована для встановлення як у рефлекторну, так і в лінзовану оптику).
Інтелектуальна система охолодження з використанням мідної теплової трубки збільшеного діаметра, застосування високошвидкісного вентилятора, дали змогу досягти максимального світловіддання чипів 3570 8*55MIL. Зовнішній драйвер застосований у цих лампах на новітній елементній базі, із застосуванням тільки якісних елементів. Кожна лампа проходить повний цикл перевірок, що дає змогу впевнено гарантувати стабільну роботу впродовж усього терміну експлуатації. Розташування світлодіодів, що повністю збігається з розташуванням ниток накала оригінальних галогенних ламп.
Установлення лампи вкрай просте та не вимагає кваліфікації установника. Цим ви зможете встановити лампи самі та заощадите на встановленні. Світлодіодні лампи готові до роботи відразу після заміни штатних ламп автомобіля.
Переваги ламп CYCLONE серії TYPE 49:
- Висока потужність ламп 120 Вт
- Підвищена світловидатність
- Чудова концентрація світла
- Стійкість до перепадів напруги
- Стійкість до вібрації
- Активна система охолодження: алюмінієвий радіатор + мідь і вентилятор
- Збільшений розмір мідної трубки, для кращого охолодження
- Зовнішній стабілізатор напруги (драйвер)
Технічні характеристики:
- Виробник: CYCLONE
- Серія ламп: TYPE 49
- Цоколь лампи: H1
- Світловий потік: 17500 Лм
- Потужність лампи: 60 Вт (120 Вт — дві лампи)
- Колірна температура: 6000К (холодне біле світло)
- Охолодження світлодіодних ламп: радіатор, мідь + кулер
- Посадкова глибина: 37 мм
- Сфера застосування: ближнє світло, дальнє світло
Кількість ламп в упаковці: 2 шт.
Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | H1 |
| Виробник | Cyclone |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колірна температура | 6000K |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Дальнє світло |
| Світловий потік | 17500 лм |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 60 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
- Ціна: 1 256 ₴/комплект


