



Світлодіодні автолампи LED H27 50W Prime-X MINI 2 5000K компактна серія з вентилятором (кулером) (2 шт.)
1 180 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 3438
- +380 (98) 743-63-37
Світлодіодні автолампи LED H27 50W Prime-X MINI 2 5000K компактна серія з вентилятором (кулером) (2 шт.)
Представляємо до вашої уваги світлодіодні лампи Prime-X нового покоління серії MINI 2 з вбудованим драйвером. Особливістю цих ламп є їхній компактний розмір. Завдяки вбудованому драйверу лампи серії MINI 2 можуть бути встановлені всередині будь-якої фари, незалежно від розміру самої фари. Лампу можна розташувати в фарі та закрити кришкою фари. Саме таке встановлення гарантує 100% вологозахист лампи та драйвера. Проста конструкція лампи та її розмір дасть можливість самостійно встановити комплект на автомобіль.
Завдяки правильному розміщенню діодів на лампі Prime-X MINI 2 і правильно витриманій фокусній відстані — Ви отримуєте чітку світло-теневу межу, яка максимально освітлює проглядаєму вами зону дороги. Порівнюючи з галогеновими лампами, світлодіодна лампа Prime-X MINI 2 випромінює втричі більше світла та має збільшений термін експлуатації — 50000 годин проти 300 годин галогену. На лампах Prime-X MINI 2 встановлені оригінальні світлодіоди 7535-BD4G , які здатні випромінювати максимум світла за високої температури нагрівання.
Технічні характеристики:
- Виробник: Prime-X
- Серія ламп: MINI 2
- Цоколь лампи: H27
- Потужність ламп: 25 Вт — одна лампа (50 Вт — дві лампи)
- Колірна температура: 5000К (біле світло)
- Вологозахист: IP 67
- Охолодження світлодіодних ламп: радіатор + кулер
- Вбудований EMC-фільтр встановлений на лампах для уникнення будь-яких радіоперешкод
- Сфера застосування: ближнє світло, дальнє світло
Кількість ламп в упаковці: 2 шт.
Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | H27/2 |
| Виробник | Prime-X |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колірна температура | 5000K |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Дальнє світло |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 50 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
- Ціна: 1 180 ₴/комплект


