1-канальний підсилювач 1200 Вт UAudio Malva MVA-1200.1 D клас
5 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3459
+380 (93) 853-13-46
- +380 (98) 743-63-37
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
1-канальний підсилювач 1200 Вт UAudio Malva MVA-1200.1 D клас
Цифровий 1-канальний підсилювач від українського виробника UAudio Malva MVA-1200.1, має компактні розміри й ідеально підійде для розвитку вашої акустичної системи. Підійде для будь-якого сабвуфера потужністю до 1200 Вт при комутації в 1 Ом. До комплекту також входить дистанційний регулятор рівня для зручності використання і налаштування.
Технічні характеристики:
- Бренд: UAudio (Україна)
- Кількість каналів: 1 канальний
- Клас роботи: D
- Потужність RMS на канал (4 Ом): 490 Вт
- Потужність RMS на канал (2 Ом): 765 Вт
- Потужність RMS на канал (1 Ом): 1200 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 20 ~ 260 Гц
- Фільтр LPF: 50-250 Гц
- Bass boost: 0-12 дБ
- Коефіцієнт нелінійних спотворень: 0.01
- Вага: 1.75 кг
Габаритні розміри (ДхШхВ): 241х155х55
Гарантія: 12 місяців
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UAudio |
| Кількість каналів | 1 |
| Басовий еквалайзер | Так |
| Довжина | 241 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Висота | 55 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас підсилювача | D |
| Номінальна потужність (4 Ом) | 490 Вт |
| Номінальна потужність (при 1 Ом) | 1200 Вт |
| Номінальна потужність (2 Ом) | 765 Вт |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 350 ₴










