4-канальний підсилювач 250 Вт UAudio Malva MVA-120.4 AB клас
5 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3460
- +380 (98) 743-63-37
4-канальний підсилювач 250 Вт UAudio Malva MVA-120.4 AB клас
Високоякісний 4-канальний підсилювач від українського виробника UAudio. Висока та чиста потужність за демократичною ціною! 4-канальна модель 120.4 — це потужніша версія першопрохідця серії 80.4, ще більше потужності за компактних розмірів. Ідеально підійде для приєднання фронтальної й тилової акустики, а також сабуфера. Але якщо ви більш просунутий користувач, то цей підсилювач дає можливість реалізації поканального посилення фронтальної акустики з можливістю фільтрації з підсилювача/фільтра HPF з діапазоном регулювання 20-8000 Гц. Потужність підсилювача дає можливість під'єднати більшість сучасних моделей акустики, а також деякі моделі сабвуферів, якщо використовувати мостовий тип під'єднання.
Технічні характеристики:
- Бренд: UAudio (Україна)
- Кількість каналів: 4 канальний
- Клас роботи: AB
- Потужність RMS на канал (4 Ом): 120 Вт
- Потужність RMS на канал (2 Ом): 140 Вт
- Потужність RMS — мостовий режим (4 Ом): 250 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 10 ~ 20000 Гц
- Фільтр LPF: 50-250 ГЦ
- Фільтр HPF: 20-8000 Гц
- Bass boost: 0-12 дБ
- Коефіцієнт нелінійних спотворень: 0.01
- Вага: 2.3 кг
Габаритні розміри (ДхШхВ): 303х155х55 мм
Гарантія: 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UAudio |
| Кількість каналів | 4 |
| Басовий еквалайзер | Так |
| Довжина | 303 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Висота | 55 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас підсилювача | AB |
| Номінальна потужність (4 Ом) | 120 Вт |
| Номінальна потужність (2 Ом) | 140 Вт |
| Номінальна потужність (при підключення "міст") | 250 Вт |
| Стан | Новий |
- Ціна: 5 350 ₴









