1 день



Ксенонові лампи CYCLONE H3 35W 5000K PREMIUM (2 шт.) + LED-габарити T10
800 ₴/комплект
720 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 000906
+380 (93) 853-13-46
- +380 (98) 743-63-37
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 250 ₴/комплект
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Ксенонові лампи CYCLONE H3 35W 5000K PREMIUM (2 шт.) + LED-габарити T10»
Ксенонові лампи CYCLONE H3 35W 5000K PREMIUM (2 шт.) + LED-габарити T10
У подарунок до ксенонових ламп + LED-лампи габарити T10
Якісні ксенонові лампи від виробника CYCLONE. Відмітна особливість ксенонових ламп серії PREMIUM — контроль якості на всіх етапах виробництва та застосування високоякісних матеріалів під час виготовлення. Керамічний фіксатор лампи. Скло ламп стійке до різких перепадів температури (скляна колба — аналог PHILIPS).
Технічні характеристики:
- Виробник: CYCLONE
- Серія ламп: PREMIUM
- Потужність: 35 Вт
- Цоколь лампи: H3
- Колірна температура: 5000К (біле світло)
- Світловий потік: 3100 люменів (на одну лампу)
- Колба: скло зі спеціальним напиленням (аналог PHILIPS)
- Керамічний фіксатор лампи
Ціна вказана за 2 лампи
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | H3 |
| Виробник | Cyclone |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колірна температура | 5000K |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Дальнє світло |
| Світловий потік | 3100 лм |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 35 Вт |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 720 ₴/комплект



