Акція «Товари у подарунок»Ви заощаджуєте 250 ₴/комплект
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Біксенонові лампи CYCLONE H4 35W 5000K BASE-TYPE (2 шт.) + LED-габарити T10»
Біксенонові лампи CYCLONE H4 35W 5000K BASE-TYPE (2 шт.) + LED-габарити T10
У подарунок до ксенонових ламп + LED-лампи габарити T10
Якісні біксенонові лампи від виробника CYCLONE. Відмітна особливість біксенонових ламп серії BASE-TYPE — контроль якості на всіх етапах виробництва та застосування високоякісних матеріалів під час виготовлення. Колба біксенонової лампи виготовлена з кварцового гартованого скла та міцно закріплена в посадковому гнізді. Перемикання ближнього та дальнього світла відбувається електромагнітом, за допомогою зовнішнього контролера.
Технічні характеристики:
- Виробник: CYCLONE
- Серія ламп: BASE-TYPE
- Потужність: 35 Вт
- Цоколь лампи: H4
- Колірна температура: 5000К (біле світло)
- Колба: кварцове скло зі спеціальним напиленням
Ціна вказана за 2 лампи
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | H4 |
| Виробник | Cyclone |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колірна температура | 5000K |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Дальнє світло |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 35 Вт |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 800 ₴/комплект







