Світлодіодна LED фара робочого світла 144х64 мм 45W CYCLONE WL-JP3 5,75" (ближнє та дальнє світло)
673 ₴
- Готово до відправки
- Код: 005204
+380 (93) 853-13-46
- +380 (98) 743-63-37
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна LED фара робочого світла 144х64 мм 45W CYCLONE WL-JP3 5,75" (ближнє та дальнє світло)
Ціна вказана за 1 шт.
Світлодіодні фари робочого світла встановлюються на різні типи транспортних засобів: позашляховики, вантажівки, спецтехніка, мотоцикли, квадроцикли, човни, трактори тощо. Фари робочого світла чудово освітлюють дорогу та сприяють комфортнішому й безпечнішому керуванню транспортного засобу в умовах недостатньої видимості. Корпус фари виготовлений з алюмінію, який гарантує швидке розсіювання тепла від світлодіодів, а також має стійкість до зовнішніх впливів і захист від потрапляння води та пилу за стандартом IP67.
Технічні характеристики:
- Виробник: CYCLONE
- Тип світла: ближнє світло/дальнє світло/ функція ДХО + показчик поворотів
- Потужність фари: 45 Вт
- Кількість світлодіодів — 8 шт.
- Тип світлодіодних елементів — 5054х2 + 3030х6
- Робочий діапазон напруги: 12 - 24 В
- Колірна температура: 5500К (біле світло)
- Матеріал корпусу: литий алюміній
- Вологозахист: IP 67
- Сфера застосування: універсально підходить для всіх різновидів транспортних засобів
Розміри фари:
- Діаметр: 144 мм
- Глибина: 64 мм
Комплектація
- Світлодіодна фара робочого світла CYCLONE WL-JP3 5,75"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Додаткові фари |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Виробник | Cyclone |
| Стан | Новий |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Кількість світлодіодів | 8 шт. |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5500K |
| Потужність | 45 Вт |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Ширина | 144 мм |
| Промінь | Направленный, рассеянный |
| Глибина | 64 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 673 ₴


