

Протитуманні LED фари 90x77 мм 45W CYCLONE FOG-07 TOYOTA/LEXUS + DRL 3,5" 5000K (2 шт.)
1 100 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 005197
+380 (93) 853-13-46
- +380 (98) 743-63-37
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Протитуманні LED фари 90x77 мм 45W CYCLONE FOG-07 TOYOTA/LEXUS + DRL 3,5" 5000K (2 шт.)
Ціна вказана за 2 шт.
Комплект протитуманних LED фар для низки моделей TOYOTA і LEXUS. Фари чудово освітлюють дорогу та сприяють комфортнішому й безпечному керуванню транспортного засобу в умовах недостатньої видимості. Корпус фари виготовлений з алюмінію, який гарантує швидке розсіювання тепла від світлодіодів, а також має стійкість до зовнішніх впливів і захист від потрапляння води та пилу за стандартом IP68.
Технічні характеристики:
- Виробник: CYCLONE
- Тип світла: ближнє протитуманне світло зі світлотіньовою межею + DRL
- Потужність фари: 45 Вт
- Кількість світлодіодів — 9 шт.
- Тип світлодіодних елементів — 2525 (5W)
- Робочий діапазон напруги: 10 - 32 В
- Колірна температура: 5000К (біле світло)
- Матеріал лінзи: полікарбонат
- Матеріал корпусу: литий алюміній
- Вологозахист: IP 68
- Клапан для відведення надлишків вологи
- Під'єднання — роз'єм H11 + 1 клема (жовтий дріт)
- Сфера застосування: протитуманні фари для ряда моделей TOYOTA і LEXUS
Розміри фари:
- Діаметр: 90 мм (3.5 дюйма)
- Глибина: 77 мм
Комплектація
- Протитуманні LED фари CYCLONE FOG-07 TOYOTA/LEXUS 45W+DRL 3,5” (2 шт.)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Toyota, Lexus |
| Тип | Протитуманні фари |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Виробник | Cyclone |
| Стан | Новий |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Кількість світлодіодів | 9 шт. |
| Ступінь захисту IP | 68 |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5000K |
| Потужність | 45 Вт |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Ширина | 90 мм |
| Промінь | Направленный, рассеянный |
| Глибина | 77 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴/комплект


