Компонентна автоакустика 15х23 см (6х9" овали) 100 Вт JL Audio C1-690 2-смугова
7 620 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 3631
- +380 (98) 743-63-37
Компонентна автоакустика 15х23 см (6х9" овали) 100 Вт JL Audio C1-690 2-смугова
JL Audio — американський виробник акустичних систем високої якості. Автоакустика цього виробника розрахована на отримання саме якісного звуку та має низку технологічних переваг на тлі інших конкурентів.
JL Audio C1-690 обладнана високочастотними динаміками з алюмінієвим куполом, компонентна система C1-690 стоїть вище за інші у своїй категорії завдяки якісній мембрані та високочастотній чіткості. Конструкція високочастотного динаміка має чудову позавісову реакцію та високочастотне розширення. Зовнішні високочастотні фільтри 2-го порядку з удосконаленим схемою захисту високочастотних динаміків зібрані на електрокомпонентах преміальної якості.
Низькочастотні динаміки C1 мають переваги завдяки власному моделюванню FEA і величезному досвіду JL Audio у розробці низькочастотних динаміків. Ці знання використовуються для створення гучномовців, які можуть грати голосно, зберігаючи збалансований і динамічний звук із низькими спотвореннями. В основі НЧ-динаміка C1-690 лежить фірмовий штампований сталевий кошик і магнітна система, оптимізована завдяки запатентованій системі моделювання DMA. Поліпропіленовий дифузор із мінеральним наповненням, відлитий під тиском зі спеціальним "стільовим" тисненням. Кабелі ретельно прокладені та прикріплені, щоб запобігти стороннім звукам від них під час гри.
Технічні характеристики:
- Бренд: JL Audio (США)
- Тип АС: компонентна
- Типорозмір АС: 15х23 см (6х9" овали)
- Кількість смуг: 2 смуги
- Потужність RMS: 60 Вт
- Максимальна потужність: 100 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 39 ~ 22000 Гц
- Чутливість: 91.5 дБ
- Опір: 4 Ом
- Матеріал кошика: штампована сталь
- Матеріал дифузора: поліпропілен із мінеральним просоченням
- Матеріал підвісу: гума
- Матеріал магніту: ферит
- Звукова котушка ВЧ: 25 мм
- Матеріал мембрани ВЧ: алюміній
- Матеріал магніту ВЧ: неодим
- Захисні решітки: немає в комплекті
- Кросовери: є в комплекті
Монтажні розміри:
- Зовнішній розмір динаміків: 162 x 237 мм
- Монтажна глибина: 70 мм
Гарантія: 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JL Audio |
| Тип | Компонентна АС |
| Типорозмір | 6"х9" |
| Кількість смуг | 2 |
| Кількість динаміків | 4 шт. |
| Номінальна потужність | 60 Вт |
| Максимальна потужність | 100 Вт |
| Форма | Овальна |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Чутливість | 91.5 дБ |
| Країна виробник | США |
| Мінімальний діапазон частоти | 39 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 22000 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 7 620 ₴/комплект










