Коаксіальна автоакустика 13 см (5.25") 75 Вт JL Audio C1-525x 2-смугова
4 230 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 3633
- +380 (98) 743-63-37
Коаксіальна автоакустика 13 см (5.25") 75 Вт JL Audio C1-525x 2-смугова
JL Audio — американський виробник акустичних систем високої якості. Автоакустика цього виробника розрахована на отримання саме якісного звуку та має низку технологічних переваг на тлі інших конкурентів.
Динаміки JL Audio C1-525x забезпечують натуральне та дивовижне звучання у форматі, розробленому для легкого розміщення за заводськими решітками. Низькочастотні динаміки C1 мають переваги завдяки власному моделюванню FEA і величезному досвіду JL Audio у розробці низькочастотних динаміків. Ці знання використовуються для створення гучномовців, які можуть грати голосно, зберігаючи збалансований і динамічний звук із низькими спотвореннями. В основі C1-525x лежить фірмовий штампований сталевий кошик і магнітна система, оптимізована завдяки власній запатентованій системі моделювання DMA. Поліпропіленовий дифузор із мінеральним наповненням, відлитий під тиском зі спеціальним "стільовим" тисненням. Кабелі ретельно прокладені та прикріплені, щоб запобігти стороннім звукам від них під час гри.
Твітери обладнані алюмінієвим куполом, завдяки чому динаміки C1 ще більше відрізняються від інших у своїй категорії завдяки кришталевій чіткості та діапазону високих частот. Конструкція високочастотного динаміка по суті має чудову позавісову реакцію та високочастотне розширення. Вони мають свої переваги від шовкового підвісу та ферофлюїду в проміжку звукової котушки, а також надзвичайної сили контуру неодимового магніту. Високоякісний фільтр 2-го порядку використовується для подальшого підвищення плавності та поліпшення керування потужністю.
Щоб полегшити встановлення, відривні монтажні вушка на кошику НЧ-динаміка дають змогу встановити C1-525x у конфігурації з чотирма або двома отворами.
Технічні характеристики:
- Бренд: JL Audio (США)
- Тип АС: коаксіальна
- Типорозмір АС: 13 см (5.25")
- Кількість смуг: 2 смуги
- Потужність RMS: 50 Вт
- Максимальна потужність: 75 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 54 ~ 24000 Гц
- Чутливість: 89 дБ
- Опір: 4 Ом
- Матеріал кошика: штампована сталь
- Матеріал дифузора: поліпропілен із мінеральним просоченням
- Матеріал підвісу: гума
- Матеріал магніту: ферит
- Звукова котушка ВЧ: 19 мм
- Матеріал мембрани ВЧ: алюміній
- Матеріал магніту ВЧ: неодим
- Захисні решітки: немає в комплекті
Монтажні розміри:
- Зовнішній діаметр: 132 мм
- Монтажний діаметр: 119 мм
- Монтажна глибина: 62 мм
Гарантія: 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JL Audio |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Типорозмір | 5" |
| Кількість смуг | 2 |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Номінальна потужність | 50 Вт |
| Максимальна потужність | 75 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Чутливість | 89 дБ |
| Країна виробник | США |
| Мінімальний діапазон частоти | 54 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 24000 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 4 230 ₴/комплект








