Коаксіальна автоакустика 13x18 см (5x7" овали) 75 Вт JL Audio C1-570x 2-смугова
4 440 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 3634
- +380 (98) 743-63-37
Коаксіальна автоакустика 13x18 см (5x7" овали) 75 Вт JL Audio C1-570x 2-смугова
JL Audio — американський виробник акустичних систем високої якості. Автоакустика цього виробника розрахована на отримання саме якісного звуку та має низку технологічних переваг на тлі інших конкурентів.
Динаміки JL Audio C1-570x забезпечують натуральне та дивовижне звучання у форматі, розробленому для легкого розміщення за заводськими решітками. Низькочастотні динаміки C1 мають переваги завдяки власному моделюванню FEA і величезному досвіду JL Audio у розробці низькочастотних динаміків. Ці знання використовуються для створення гучномовців, які можуть грати голосно, зберігаючи збалансований і динамічний звук із низькими спотвореннями. В основі C1-570x лежить фірмовий штампований сталевий кошик і магнітна система, оптимізована завдяки власній запатентованій системі моделювання DMA. Поліпропіленовий дифузор із мінеральним наповненням, відлитий під тиском зі спеціальним "стільовим" тисненням. Кабелі ретельно прокладені та прикріплені, щоб запобігти стороннім звукам від них під час гри.
Твітери обладнані алюмінієвим куполом, завдяки чому динаміки C1 ще більше відрізняються від інших у своїй категорії завдяки кришталевій чіткості та діапазону високих частот. Конструкція високочастотного динаміка по суті має чудову позавісову реакцію та високочастотне розширення. Вони мають свої переваги від шовкового підвісу та ферофлюїду в проміжку звукової котушки, а також надзвичайної сили контуру неодимового магніту. Високоякісний фільтр 2-го порядку використовується для подальшого підвищення плавності та поліпшення керування потужністю.
Для полегшення встановлення до комплекту входять перехідні кільця, що дають змогу встановлювати C1-570x до різних авто. Кошики динаміків обладнані прорізними монтажними отворами для встановлення в заводські динаміки розміром 6 x 8 дюймів.
Технічні характеристики:
- Бренд: JL Audio (США)
- Тип АС: коаксіальна
- Типорозмір АС: 13x18 см (5x7" овали)
- Кількість смуг: 2 смуги
- Потужність RMS: 50 Вт
- Максимальна потужність: 75 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 40 ~ 24000 Гц
- Чутливість: 90.5 дБ
- Опір: 4 Ом
- Матеріал кошика: штампована сталь
- Матеріал дифузора: поліпропілен із мінеральним просоченням
- Матеріал підвісу: гума
- Матеріал магніту: ферит
- Звукова котушка ВЧ: 19 мм
- Матеріал мембрани ВЧ: алюміній
- Матеріал магніту ВЧ: неодим
- Захисні решітки: немає в комплекті
Монтажні розміри:
- Зовнішній розмір динаміків: 140x194 мм
- Монтажна глибина: 63 мм
Гарантія: 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JL Audio |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Типорозмір | 5"х7" |
| Кількість смуг | 2 |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Номінальна потужність | 50 Вт |
| Максимальна потужність | 75 Вт |
| Форма | Овальна |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Чутливість | 90.5 дБ |
| Країна виробник | США |
| Мінімальний діапазон частоти | 40 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 24000 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 4 440 ₴/комплект









