Високочастотна автоакустика твітери 2.5 см (1") 100 Вт JL Audio C1-075ct
2 851 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 3638
- +380 (98) 743-63-37
Високочастотна автоакустика твітери 2.5 см (1") 100 Вт JL Audio C1-075ct
JL Audio — американський виробник акустичних систем високої якості. Автоакустика цього виробника розрахована на отримання саме якісного звуку та має низку технологічних переваг на тлі інших конкурентів.
Твітери JL Audio C1-075ct з алюмінієвим куполом 0,75 дюйма (19 мм). Компонентні високочастотні динаміки C1 призначені для забезпечення високоякісних характеристик із чудовою реакцією поза віссю та розширенням високих частот. Використовуючи справжні 0,75-дюймові алюмінієві куполи із шовковими підвісами, високочастотні компонентні динаміки C1-075ct забезпечують кришталево чисте та детальне відтворення високих частот від 4 до 24 кГц.
Високочастотні динаміки можуть бути встановлені урівень або поверхнево за допомогою кріплень, що входять до комплекту, щоб відповідати різним потребам встановлення. Зовнішні фільтри високих частот 12 дБ/октави входять до комплекту для забезпечення плавного спаду та надійності. Ці фільтри обладнані розширеною схемою захисту високочастотних динаміків для поліпшення керування потужністю й надійністю.
Технічні характеристики:
- Бренд: JL Audio (США)
- Тип АС: високочастотна (твітери)
- Типорозмір АС: 2.5 см (1")
- Кількість смуг: 1 смуга
- Потужність RMS: 50 Вт
- Максимальна потужність: 100 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 4000 ~ 24000 Гц
- Чутливість: 91 дБ
- Опір: 4 Ом
- Звукова котушка ВЧ: 19 мм
- Матеріал мембрани ВЧ: алюміній
- Матеріал магніту ВЧ: неодим
- Кросовери: є в комплекті
Гарантія: 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JL Audio |
| Тип | Твітер |
| Типорозмір | 1" |
| Кількість смуг | 1 |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Номінальна потужність | 50 Вт |
| Максимальна потужність | 100 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Чутливість | 91 дБ |
| Країна виробник | США |
| Мінімальний діапазон частоти | 4000 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 24000 Гц |
| Матеріал магніту | Неодим |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 2 851 ₴/комплект








