Компонентна автоакустика 16-17 см (6-6.5") 100 Вт JL Audio C2-650 2-смугова
11 225 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 3640
- +380 (98) 743-63-37
Компонентна автоакустика 16-17 см (6-6.5") 100 Вт JL Audio C2-650 2-смугова
JL Audio — американський виробник акустичних систем високої якості. Автоакустика цього виробника розрахована на отримання саме якісного звуку та має низку технологічних переваг на тлі інших конкурентів.
2-смугова компонентна система JL Audio C2-650: 6,5-дюймовий (165 мм) низькочастотний динамік, 0,75-дюймовий (19 мм) твіттер із шовковим куполом. Акустичні системи серії C2 забезпечують блискучу деталізацію високих частот, чіткі середні та потужні мідбаси завдяки унікальним шовковим куполам високочастотних динаміків і прецизійній конструкції низькочастотних динаміків.
Акустика C2-650 обладнана 6.5 дюймовими (165 мм) низькочастотними динаміками з поліпропіленовими дифузорами з мінеральним наповненням, можливістю великого ходу дифузора та штампованими сталевими кошиками. Формат 6,5 дюйма (165 мм) підходить для багатьох автомобілів. На кошику низькочастотного динаміка передбачено кілька схем кріплення для легкого встановлення в більшості автомобілів, що підтримують 6,5-дюймовий (165 мм) динамік.
Високочастотні динаміки серії C2 побудовані з 0,75-дюймовими шовковими куполоподібними мембранами, які забезпечують м'який і одночасно детальний звук як на осі, так і поза нею.
Кросовери C2 компактні та побудовані з компонентів преміумкласу, включно з конденсаторами Mylar® і сегментованими котушками індуктивності з прозорою кришкою. Передбачені три рівні налаштування твіттера, а також протектор твіттера.
Технічні характеристики:
- Бренд: JL Audio (США)
- Тип АС: компонентна
- Типорозмір АС: 16-17 см (6-6.5")
- Кількість смуг: 2 смуги
- Потужність RMS: 60 Вт
- Максимальна потужність: 100 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 59 ~ 22000 Гц
- Чутливість: 91 дБ
- Опір: 4 Ом
- Матеріал кошика: штампована сталь
- Матеріал дифузора: поліпропілен із мінеральним просоченням
- Матеріал підвісу: гума
- Матеріал магніту: ферит
- Звукова котушка ВЧ: 19 мм
- Матеріал мембрани ВЧ: шовк
- Матеріал магніту ВЧ: неодим
- Захисні решітки: є в комплекті
- Кросовери: є в комплекті
Монтажні розміри:
- Зовнішній діаметр: 165 мм
- Монтажний діаметр: 141 мм
- Монтажна глибина: 62 мм
Гарантія: 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JL Audio |
| Тип | Компонентна АС |
| Типорозмір | 6,5" |
| Кількість смуг | 2 |
| Кількість динаміків | 4 шт. |
| Номінальна потужність | 60 Вт |
| Максимальна потужність | 100 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Чутливість | 91 дБ |
| Країна виробник | США |
| Мінімальний діапазон частоти | 59 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 22000 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 11 225 ₴/комплект











