Сабвуферний динамік Hi-End рівня 12" (30 см) 1000 Вт 4+4 Ом JL Audio 12TW3-D4
JL Audio — американський виробник акустичних систем високої якості. Автоакустика цього виробника розрахована на отримання саме якісного звуку та має низку технологічних переваг на тлі інших конкурентів.
Створений на основі запатентованої технології сабвуфера плоскої конструкції JL Audio, 10TW3 забезпечує потужне поєднання невеликої глибини монтажу та великої амплітуди, працюючи в маленьких корпусах 22.7 літрах закритого типу або 26.9 літра в фазоінверторному корпусі. Це в поєднанні з конструкцією кошика зі спеціального литого сплаву робить 10TW3 здатним працювати в надзвичайно обмеженому просторі. До них належать установки під сидінням у вантажівках, 2 місцевих спортивних автомобілях і багато інших креативних застосунків, що вимагають компактного низькопрофільного дизайну сабвуфера.
Запатентована технологія низькочастотного динаміка плоскої конструкції JL Audio стискає архітектуру TW3 за допомогою структури «центрувальної шайби», вбудованої в формований під тиском дифузор. Ця конструкція підтримує звукову котушку, даючи змогу водночас розмістити більшу конструкцію магніту далі в середині динаміка, ніж у звичайних конструкціях.
10TW3 також має продуману конструкцію кошика, яка мінімізує фронтальний проміжок, необхідний для руху дифузора. Це досягається через утоплення поверхні кріплення підвісу, отже, більша частина руху вперед відбувається в межах розмірів кошика. Це дає змогу ефективніше використовувати простір і збільшити обсяг корпусу всередині заданої загальної глибини.
Ця модель сабвуфера забезпечує насичений, глибокий і контрольований бас.
Переваги:
- дуже мала глибина монтажу 89 мм
- відсутність вентиляційного отвору в тиловій частині дає змогу монтувати впритул до задньої стінки корпусу.
- вимоги до дуже малого обсягу герметичної камери
- кошик із литого сплаву
- формований під тиском поліпропіленовий конус із наповненням слюдою
- пилозахисний ковпачок з алюмінієвого сплаву та задня кришка з логотипом JL Audio
- виготовлений у США на заводі JL Audio в Мірамарі, штат Флорида
Технічні характеристики:
- Виробник: JL Audio (США)
- Типорозмір сабвуферного динаміка: 12" (30 см)
- Потужність RMS: 400 Вт
- Максимальна потужність: 1000 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 20 ~ 150 Гц
- Чутливість: 84.11 дБ
- Опір: 4+4 Ом
- Матеріал звукової котушки: мідь
- Матеріал кошика сабвуфера: литий алюміній
- Матеріал дифузора сабвуфера: поліпропілен із просоченням
- Матеріал підвісу сабвуфера: спінена гума
- Матеріал магніту сабвуфера: ферит
Параметри Тиля-Смолу:
- Fs (резонансна частота): 26.46 Гц
- Qts (загальна добротність): 0.531
- VAS (еквівалентний обсяг): 48.73 л
- Qms (механічна добротність): 10.766
- Qes (електрична добротність): 0.558
- Sd (площа дифузора): 539
- Xmax (максимальне зміщення дифузора): 15.2
Монтажні розміри:
- Зовнішній діаметр: 335 мм
- Монтажний діаметр: 295 мм
- Монтажна глибина: 89 мм
Гарантія: 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JL Audio |
| Тип | Сабвуфер |
| Типорозмір | 12" |
| Кількість смуг | 1 |
| Кількість динаміків | 1 шт. |
| Номінальна потужність | 400 Вт |
| Максимальна потужність | 1000 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Вбудований підсилювач | Ні |
| Корпус сабвуфера | Ні |
| Чутливість | 84.11 дБ |
| Країна виробник | США |
| Мінімальний діапазон частоти | 20 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 150 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Вид сабвуфера | Пасивний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 20 550 ₴









