


Сабвуфер пасивний корпусний 500 Вт GAS MAD B1-110
5 590 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3669
+380 (93) 853-13-46
- +380 (98) 743-63-37
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сабвуфер пасивний корпусний 500 Вт GAS MAD B1-110
GAS MAD B1-110 — це ідеальне рішення для тих, хто прагне до чималого поліпшення низьких частот без зайвих складнощів у встановленні та налаштуванні. GAS MAD B1-110 постачається в уже зібраному корпусі, що забезпечує оптимальне акустичне оформлення для динаміка та максимально спрощує процес інтеграції у ваш автомобіль. Цей сабвуфер спроєктований для відтворення чистого, щільного та насиченого баса, який змусить ваші улюблені треки звучати по-новому.
Переваги цієї моделі:
- Готове рішення: Більше не потрібно турбуватися про розрахунки об'єму корпусу або його виготовлення. GAS MAD B1-110 постачається в ідеально підібраному, якісно зібраному корпусі, готовому до під'єднання.
- Потужний і глибокий бас: Завдяки оптимізованому корпусу та динаміку, цей сабвуфер забезпечує потужні низькі частоти, які додають об'ємності й динаміці будь-якій музиці.
- Висока якість збирання: Корпус виготовлений із міцних матеріалів, що гарантує його довговічність і брак небажаних резонансів навіть на високій гучності. Це запорука чистого та контрольованого баса.
- Ефективність: Завдяки правильному акустичному оформленню, GAS MAD B1-110 максимально ефективно використовує потужність підсилювача, перетворюючи її на дивовижний бас.
- Універсальність: Бувши пасивним сабвуфером, GAS MAD B1-110 дає змогу вам самостійно вибрати підсилювач, який найкраще відповідає вашим потребам і загальній концепції аудіосистеми. Це дає гнучкість у налаштуванні звуку.
Технічні характеристики:
- Бренд: GAS (Швеція)
- Тип сабвуфера: пасивний сабвуфер
- Типорозмір сабвуферного динаміка: 10" (25 см)
- Акустичне оформлення: фазоінвертор (ФІ)
- Потужність RMS: 250 Вт
- Максимальна потужність: 500 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 27 ~ 200 Гц
- Чутливість: 86 дБ
- Опір: 4 Ом
- Діаметр звукової котушки сабвуфера: 51 мм
- Матеріал звукової котушки: мідь
- Матеріал кошика сабвуфера: штампована сталь
- Матеріал дифузора сабвуфера: поліпропілен IMPP
- Матеріал підвісу сабвуфера: спінена гума
- Матеріал магніту сабвуфера: ферит
Параметри Тиля-Смолу:
- Fs (резонансна частота): 31 Гц
- Qts (загальна добротність): 0.48
- VAS (еквівалентний об'єм): 61.5 л
- Qms (механічна добротність): 5.23
- Qes (електрична добротність): 0.53
- Sd (площа дифузора): 330
- Xmax (максимальне зміщення дифузора): 15
Габаритні розміри (ДхШхВ): 390х390х280 мм
Гарантія: 12 місяців
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GAS |
| Тип | Сабвуфер |
| Типорозмір | 10" |
| Номінальна потужність | 250 Вт |
| Максимальна потужність | 500 Вт |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Вбудований підсилювач | Ні |
| Корпус сабвуфера | Так |
| Чутливість | 86 дБ |
| Країна виробник | Швеція |
| Мінімальний діапазон частоти | 27 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 200 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Вид сабвуфера | Пасивний |
| Стан | Новий |
| Корпус сабвуфера | |
| Фазоінвертор | Так |
| Довжина | 390 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ширина | 390 мм |
| Висота | 280 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 590 ₴


