Тент автомобільний сірий XXL (572х203х119 см) з кишенями для дзеркал, застібка на водійські двері CC11106 XXL
1 400 ₴
- Немає в наявності
- Код: 3729
+380 (93) 853-13-46
- +380 (98) 743-63-37
Тент автомобільний сірий XXL (572х203х119 см) з кишенями для дзеркал, застібка на водійські двері CC11106 XXL
Автомобільний тент призначений для надійного захисту автомобіля під час тривалого зберігання на відкритому повітрі. Він ефективно оберігає авто від сонця, пилу, бруду та інших зовнішніх чинників. Колір чохла — сірий. Цей виріб виготовлений із якісного поліестеру. Цей матеріал є одношаровим, що гарантує гарну вентиляцію й захист від утворення іржі на кузові.
Переваги:
- Кишені для дзеркал
- Застібка для швидкого доступу до водійських дверей
- Гарний захист від зовнішніх чинників
- Надійна фіксація завдяки резинці по краю
- Зручна сумка для зберігання
Характеристики:
- Розмір: ХХL (572х203х119 см)
- Тип кузова: седан
- Матеріал: поліестер, стійкий до цвілі та грибку
- Колір: сірий
Ідеальне рішення для збереження чистоти та комфорту вашого автомобіля
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitol |
| Тип кузова | Седан |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Сірий |
| Довжина | 5720 мм |
| Ширина | 2030 мм |
| Висота | 1190 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 400 ₴











