Тент автомобільний сірий XL (533x178x119 см) з кишенями для дзеркал і фіксацією по краю ШС-11106 XL
Автомобільний тент призначений для надійного захисту автомобіля під час тривалого зберігання на відкритому повітрі. Він ефективно оберігає авто від сонця, пилу, бруду та інших зовнішніх чинників. Колір чохла — сірий. Цей виріб виготовлений із якісного поліестеру. Цей матеріал є одношаровим, що гарантує гарну вентиляцію й захист від утворення іржі на кузові.
Переваги:
- Кишені для дзеркал
- Гарний захист від зовнішніх чинників
- Еластичний край для надійної фіксації
- Зручна сумка для зберігання
Характеристики:
- Розмір: XL (533x178x119 см)
- Тип кузова: седан
- Матеріал: поліестер, стійкий до цвілі та грибку
- Колір: сірий
Ідеальне рішення для збереження чистоти та комфорту вашого автомобіля
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitol |
| Тип кузова | Седан |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Сірий |
| Довжина | 5330 мм |
| Ширина | 1780 мм |
| Висота | 1190 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 240 ₴











