Коаксіальна автоакустика 10 см (4") JBL CLUB 44F 35/105 Вт 2-смугова
JBL - американська компанія, що спеціалізується на виробництві високоякісних акустичних систем і звукового обладнання. Компанія надає широкий асортимент різних серій акустичних компонентів для шанувальників якісного автозвуку.
Автомобільна акустика JBL CLUB 44F — ідеальна заміна штатним автомобільним динамікам за доступною ціною. У динаміках CLUB 44F використані високоякісні магніти, міцні композитні дифузори та м'які гумові підвіси, які сприяють досягненню максимальної якості звуку у всьому діапазоні частот.
Акустична система серії CLUB від JBL пропонує приємне звучання з міцною основою глибоких і середніх частот і чітко окресленими м'якими високими частотами, ви просто насолоджуватиметеся чистим звуком.
Основні переваги серії CLUB:
- Керований шовковий твітер: забезпечує ширший і гладкіший високочастотний відгук
- Інженерна підгонка: точне припасування забезпечує ідеальне встановлення в заводські місця для динаміків
- Конструкція з вентильованим корпусом: охолоджує звукові котушки для зниження спотворень і продовження терміну експлуатації динаміка
- Підвищена потужність і кпд віддачі звуку
Технічні характеристики:
- Бренд: JBL (США)
- Серія: CLUB
- Тип АС: коаксіальна
- Типорозмір АС: 10 см (4")
- Кількість смуг: 2 смугова
- Потужність RMS: 35 Вт
- Максимальна потужність: 105 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 75 ~ 20000 Гц
- Чутливість: 90 дБ
- Опір: 3 Ом
- Матеріал кошика: штампована сталь
- Матеріал дифузора: поліпропілен
- Матеріал підвісу: спінена гума
- Захисні решітки: немає у комплекті
Монтажні розміри:
- Зовнішній діаметр: 102 мм
- Монтажний діаметр: 92 мм
- Монтажна глибина: 49 мм
Гарантія: 12 місяців
Powered by 
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Типорозмір | 4" |
| Кількість смуг | 2 |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Номінальна потужність | 35 Вт |
| Максимальна потужність | 105 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 3 Ом |
| Чутливість | 90 дБ |
| Країна виробник | США |
| Мінімальний діапазон частоти | 75 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 20000 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 4 399 ₴/комплект







