Коаксіальна автоакустика 16-17 см (6-6.5") JBL STAGE1 621 35/175 Вт 2-смугова
JBL - американська компанія, що спеціалізується на виробництві високоякісних акустичних систем і звукового обладнання. Компанія надає широкий асортимент різних серій акустичних компонентів для шанувальників якісного автозвуку.
Автомобільна акустика JBL STAGE1 621 — ідеальна заміна штатним автомобільним динамікам за доступною ціною. У динаміках STAGE1 621 використані високоякісні магніти, міцні композитні дифузори та м'які гумові підвіси, які сприяють досягненню максимальної якості звуку в усьому діапазоні частот.
Акустична система серії STAGE від JBL пропонує приємне звучання з міцною основою глибоких і середніх частот і чітко окресленими м'якими високими частотами, ви просто насолоджуватиметеся чистим звуком.
Технічні характеристики:
- Бренд: JBL (США)
- Серія: STAGE1
- Тип АС: коаксіальна
- Типорозмір АС: 16-17 см (6-6.5")
- Кількість смуг: 2 смугова
- Потужність RMS: 35 Вт
- Максимальна потужність: 175 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 55 ~ 20000 Гц
- Чутливість: 90 дБ
- Опір: 4 Ом
- Матеріал кошика: штампована сталь
- Матеріал дифузора: поліпропілен
- Матеріал підвісу: спінена гума
- Захисні решітки: є у комплекті
Монтажні розміри:
- Зовнішній діаметр: 165 мм
- Монтажний діаметр: 142 мм
- Монтажна глибина: 56 мм
Гарантія: 12 місяців
Powered by 
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Типорозмір | 6,5" |
| Кількість смуг | 2 |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Номінальна потужність | 35 Вт |
| Максимальна потужність | 175 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Чутливість | 90 дБ |
| Країна виробник | США |
| Мінімальний діапазон частоти | 55 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 20000 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 2 699 ₴/комплект









