Коаксіальна автоакустика 15х23 см (6х9" овали) JBL STADIUM GTO 930 110/330 Вт 3-смугова
JBL - американська компанія, що спеціалізується на виробництві високоякісних акустичних систем і звукового обладнання. Компанія надає широкий асортимент різних серій акустичних компонентів для шанувальників якісного автозвуку.
Автомобільна акустика JBL STADIUM GTO 930 — ідеальна заміна штатним автомобільним динамікам за доступною ціною. У динаміках STADIUM GTO 930 використані високоякісні магніти, міцні композитні дифузори та м'які гумові підвіси, які сприяють досягненню максимальної якості звуку в усьому діапазоні частот.
Акустична система серії STADIUM GTO JBL пропонує приємне звучання з міцною основою глибоких і середніх частот і чітко окресленими м'якими високими частотами, ви просто насолоджуватиметеся чистим звуком.
Основні переваги серії STADIUM GTO:
- Керований шовковий твітер: забезпечує ширший і гладкіший високочастотний відгук
- Інженерна підгонка: точне припасування забезпечує ідеальне встановлення в заводські місця для динаміків
- Конструкція з вентильованим корпусом: охолоджує звукові котушки для зниження спотворень і продовження терміну експлуатації динаміка
- Підвищена потужність і кпд віддачі звуку
- Широкий діапазон відтворюваних частот
- Висока гучність динаміків
- У моделі STADIUM GTO 930 використовується композитний матеріал дифузора з вуглецевого волокна з архітектурою Plus One™, який забезпечує жорсткі та глибокі баси
- Ідеально поєднуються під час під'єднання до зовнішнього підсилювача
Технічні характеристики:
- Бренд: JBL (США)
- Серія: STADIUM GTO
- Тип АС: коаксіальна
- Типорозмір АС: 15х23 см (6х9" овали)
- Кількість смуг: 3 смугова
- Потужність RMS: 110 Вт
- Максимальна потужність: 330 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 35 ~ 30000 Гц
- Чутливість: 96 дБ
- Опір: 3 Ом
- Матеріал кошика: штампована сталь
- Матеріал дифузора: вуглецеве волокно
- Матеріал підвісу: спінена гума
- Захисні решітки: є у комплекті
Монтажні розміри:
- Зовнішній діаметр: 230х150 мм
- Монтажний діаметр: 217х145 мм
- Монтажна глибина: 73 мм
Гарантія: 12 місяців
Powered by 
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Типорозмір | 6"х9" |
| Кількість смуг | 3 |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Номінальна потужність | 110 Вт |
| Максимальна потужність | 330 Вт |
| Форма | Овальна |
| Імпеданс | 3 Ом |
| Чутливість | 96 дБ |
| Країна виробник | США |
| Мінімальний діапазон частоти | 35 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 30000 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 8 399 ₴/комплект










