Сабвуфер активний корпусний 8" (20 см) JBL BassPro 8 100/200 Вт компактний
JBL - американська компанія, що спеціалізується на виробництві високоякісних акустичних систем і звукового обладнання. Компанія надає широкий асортимент різних серій акустичних компонентів для шанувальників якісного автозвуку.
JBL BassPro 8 — компактний активний сабвуфер для встановлення в багажник. Сабвуфер вирізняється потужним басом і здатний надати звучанню всередині салону ґрунтовність. Вбудований підсилювач потужності може повністю контролювати звук сабвуфера та точно передавати структуру низьких частот. Має ретельно опрацьовану схемотехніку для ефективної та стабільної роботи — має систему контролю рівня сигналу, що гарантує брак перевантажень і спотворення звуку навіть на межі потужності. Корпус JBL BassPro 8 виготовлений із міцного МДФ, завдяки чому сабвуфер вирізняється дуже високою міцністю, не схильний до вібрацій і не створює сторонніх звуків, для максимально чіткого та точного відтворення баса.
Переваги JBL BassPro 8:
- Компактний корпус
- Насичений і якісний звук з чіткою структурою баса без сторонніх звуків
- Комплексна інтеграція сабвуфера, підсилювача та лужного порту в корпус
- Надійна робота впродовж тривалого часу
- Має вбудований підсилювач
- Не навантажує систему електроживлення автомобіля
Технічні характеристики:
- Бренд: JBL (США)
- Серія: BassPro
- Тип сабвуфера: активний сабвуфер
- Типорозмір сабвуферного динаміка: 8" (20 см)
- Номінальна потужність RMS: 100 Вт
- Максимальна потужність: 200 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 60 ~ 200 Гц
- Чутливість: 97 дБ
- Опір: 4 Ом
- Матеріал кошика: штампована сталь
- Матеріал дифузора: поліпропілен
- Матеріал підвісу: спінена гума
- Матеріал магніту: ферит
- Крутизна кроссовера: 12 дБ/октаву
- Регулювання фази: 0-180 градусів
- Посилення низьких частот: від 0 дБ до +9 дБ за 50 Гц
- Високорівневий вхід: є (можливість під'єднання до магнітол без RCA виходів)
Габаритні розміри (ШхВхГ): 250х285х263/203 мм
Гарантія: 12 місяців
Powered by 
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Тип | Сабвуфер |
| Типорозмір | 8" |
| Кількість смуг | 1 |
| Кількість динаміків | 1 шт. |
| Номінальна потужність | 100 Вт |
| Максимальна потужність | 200 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Вбудований підсилювач | Так |
| Корпус сабвуфера | Так |
| Чутливість | 97 дБ |
| Країна виробник | США |
| Мінімальний діапазон частоти | 60 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 200 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Вид сабвуфера | Активний |
| Стан | Новий |
| Корпус сабвуфера | |
| Фазоінвертор | Так |
| Довжина | 263 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ширина | 250 мм |
| Висота | 285 мм |
- Ціна: 12 999 ₴






