Сабвуфер пасивний корпусний 12" (30 см) JBL S2-1224SS 275/1000 Вт з перемиканням опору 2 і 4 Ом
12 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3805
- +380 (98) 743-63-37
Сабвуфер пасивний корпусний 12" (30 см) JBL S2-1224SS 275/1000 Вт з перемиканням опору 2 і 4 Ом
JBL - американська компанія, що спеціалізується на виробництві високоякісних акустичних систем і звукового обладнання. Компанія надає широкий асортимент різних серій акустичних компонентів для шанувальників якісного автозвуку.
JBL S2-1224SS — пасивний сабвуфер для встановлення в багажник. Сабвуфер вирізняється потужним басом і здатний надати звучанню всередині салону ґрунтовність. Висока ефективність поєднується з дивовижною потужністю, забезпечуючи багатий і приємний звук. Корпус JBL S2-1224SS виготовлений із міцного МДФ, завдяки чому сабвуфер вирізняється дуже високою міцністю, не схильний до вібрацій і не створює сторонніх звуків, для максимально чіткого та точного відтворення баса.
Переваги JBL S2-1224SS:
- Ексклюзивний перемикач SSI™ (SmartSelectableImpedance) дає змогу вибирати опір у 2 або 4 Ом
- Високоякісний корпус МДФ
- Насичений і якісний звук з чіткою структурою глибокого баса без сторонніх звуків
- Високотемпературна звукова котушка
- Надійна робота впродовж тривалого часу
Технічні характеристики:
- Бренд: JBL (США)
- Серія: Series II
- Тип сабвуфера: пасивний сабвуфер
- Оформлення корпусу: фазоінвертор
- Типорозмір сабвуферного динаміка: 12" (30 см)
- Номінальна потужність RMS: 275 Вт
- Максимальна потужність: 1000 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 25 ~ 175 Гц
- Чутливість: 93 дБ
- Опір: 2 і 4 Ом (перемикач SSI™)
- Матеріал кошика: штампована сталь
- Матеріал дифузора: поліпропілен
- Матеріал підвісу: спінена гума
- Матеріал магніту: ферит
Габаритні розміри (ДхВхШ): 600х415х330/258 мм
Гарантія: 12 місяців
Powered by 
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Тип | Сабвуфер |
| Типорозмір | 12" |
| Кількість смуг | 1 |
| Кількість динаміків | 1 шт. |
| Номінальна потужність | 275 Вт |
| Максимальна потужність | 1000 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 2 Ом |
| Вбудований підсилювач | Ні |
| Корпус сабвуфера | Так |
| Чутливість | 93 дБ |
| Країна виробник | США |
| Мінімальний діапазон частоти | 25 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 175 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Вид сабвуфера | Пасивний |
| Стан | Новий |
| Корпус сабвуфера | |
| Фазоінвертор | Так |
| Довжина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ширина | 330 мм |
| Висота | 415 мм |
- Ціна: 12 499 ₴







