Сабвуфер пасивний корпусний 12" (30 см) JBL CLUB 1200SSL 400/1200 Вт плоский Slim
21 699 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3808
- +380 (98) 743-63-37
Сабвуфер пасивний корпусний 12" (30 см) JBL CLUB 1200SSL 400/1200 Вт плоский Slim
JBL - американська компанія, що спеціалізується на виробництві високоякісних акустичних систем і звукового обладнання. Компанія надає широкий асортимент різних серій акустичних компонентів для шанувальників якісного автозвуку.
JBL CLUB 1200SSL — високоякісний плоский пасивний сабвуфер. Сабвуфер вирізняється потужним басом і здатний надати звучанню всередині салону ґрунтовність. Висока ефективність поєднується з дивовижною потужністю, забезпечуючи багатий і приємний звук. Корпус JBL CLUB 1200SSL виготовлений із міцного МДФ, завдяки чому сабвуфер вирізняється дуже високою міцністю, не схильний до вібрацій і не створює сторонніх звуків, для максимально чіткого та точного відтворення баса.
Переваги JBL CLUB 1200SSL:
- Закритий корпус із пасивним радіатором: JBL CLUB 1200SSL обладнаний пасивним радіатором у закритому корпусі з звучанням, що забезпечує щільний і точний бас навіть у компактних умовах
- Міцний і довговічний корпус: виготовлений із МДФ завтовшки 18 мм і покритий чорним карпетом, корпус стійкий до пошкоджень і забезпечує довговічність навіть у складних умовах
- Знімні ніжки для гнучкого монтажу: сабвуфер має знімні ніжки, які дають змогу оптимально розмістити пристрій для досягнення найкращого звучання, з огляду на простір вашого автомобіля
- Насичений і якісний звук з чіткою структурою глибокого баса без сторонніх звуків
- Високотемпературна звукова котушка
- Надійна робота впродовж тривалого часу
Технічні характеристики:
- Бренд: JBL (США)
- Серія: CLUB
- Тип сабвуфера: пасивний сабвуфер
- Оформлення корпусу: закритий ящик
- Типорозмір сабвуферного динаміка: 12" (30 см)
- Номінальна потужність RMS: 400 Вт
- Максимальна потужність: 1200 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 30 ~ 400 Гц
- Чутливість: 85 дБ
- Опір: 2 Ом
- Матеріал кошика: литий алюміній
- Матеріал дифузора: алюміній
- Матеріал підвісу: спінена гума
- Матеріал магніту: ферит
Габаритні розміри (ДхВхШ): 700х125х370 мм
Гарантія: 12 місяців
Powered by 
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Тип | Сабвуфер |
| Типорозмір | 12" |
| Кількість смуг | 1 |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Номінальна потужність | 400 Вт |
| Максимальна потужність | 1200 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 2 Ом |
| Вбудований підсилювач | Ні |
| Корпус сабвуфера | Так |
| Чутливість | 85 дБ |
| Країна виробник | США |
| Мінімальний діапазон частоти | 30 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 400 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Вид сабвуфера | Пасивний |
| Стан | Новий |
| Корпус сабвуфера | |
| Довжина | 700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ширина | 370 мм |
| Висота | 125 мм |
- Ціна: 21 699 ₴










