Сабвуферний динамік 10" (25 см) JBL CLUB 102 350/1050 Вт з перемиканням опору 2 і 4 Ом
8 199 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3815
+380 (93) 853-13-46
- +380 (98) 743-63-37
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сабвуферний динамік 10" (25 см) JBL CLUB 102 350/1050 Вт з перемиканням опору 2 і 4 Ом
JBL - американська компанія, що спеціалізується на виробництві високоякісних акустичних систем і звукового обладнання. Компанія надає широкий асортимент різних серій акустичних компонентів для шанувальників якісного автозвуку.
JBL CLUB 102 — високоякісний сабвуферний динамік. Сабвуфер вирізняється потужним басом і здатний надати звучанню всередині салону ґрунтовність. Висока ефективність поєднується з дивовижною потужністю, забезпечуючи багатий і приємний звук.
Переваги JBL CLUB 102:
- Технологія SSI™ (Selectable Smart Impedance): ексклюзивна технологія JBL дає змогу вибирати між опором 2 Ом або 4 Ом, що забезпечує гнучкість у налаштуванні системи й оптимальну сумісність із різними підсилювачами
- Подвійний магніт для високої потужності: сабвуфер обладнаний подвійним магнітом, що дає змогу звуковій котушці разом із високим підвісом забезпечувати більший хід дифузора та високу потужність
- Вентильований кошик для охолодження системи: конструкція з вентиляційними отворами допомагає охолоджувати звукову котушку навіть за високих рівнів вихідної потужності, забезпечуючи довготривалу надійність
- Високий гумовий підвіс: забезпечує чудову підвіску края дифузора, максимізуючи його хід і забезпечуючи стабільність і надійність
Технічні характеристики:
- Бренд: JBL (США)
- Серія: CLUB
- Тип сабвуфера: пасивний сабвуфер
- Типорозмір сабвуферного динаміка: 10" (25 см)
- Номінальна потужність RMS: 350 Вт
- Максимальна потужність: 1050 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 35 ~ 500 Гц
- Чутливість: 83 дБ
- Опір: 2 і 4 Ом (перемикач SSI™)
- Діаметр котушки: 2"/50 мм
- Матеріал кошика: штампована сталь
- Матеріал дифузора: поліпропілен
- Матеріал підвісу: спінена гума
- Матеріал магніту: ферит
Параметри Тиля-Смолу:
- Fs (резонансна частота): 41.5 Гц
- Qts (загальна добротність): 0.788
- VAS (еквівалентний об'єм): 19.6 л
- Xmax (максимальне зміщення дифузора): 6
Монтажні розміри:
- Зовнішній діаметр: 250 мм
- Монтажний діаметр: 229 мм
- Монтажна глибина: 130 мм
Гарантія: 12 місяців
Powered by 
Вироблено з використанням тільки найкращих матеріалів
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Тип | Сабвуфер |
| Типорозмір | 10" |
| Кількість смуг | 1 |
| Кількість динаміків | 1 шт. |
| Номінальна потужність | 350 Вт |
| Максимальна потужність | 1050 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 2 Ом |
| Вбудований підсилювач | Ні |
| Корпус сабвуфера | Ні |
| Чутливість | 83 дБ |
| Країна виробник | США |
| Мінімальний діапазон частоти | 35 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 500 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Вид сабвуфера | Пасивний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 199 ₴








