



Сабвуферний динамік 12" (30 см) JBL CLUB WS1200BLK 250/1000 Вт з перемиканням опору 2 і 4 Ом
7 399 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3816
+380 (93) 853-13-46
- +380 (98) 743-63-37
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сабвуферний динамік 12" (30 см) JBL CLUB WS1200BLK 250/1000 Вт з перемиканням опору 2 і 4 Ом
JBL - американська компанія, що спеціалізується на виробництві високоякісних акустичних систем і звукового обладнання. Компанія надає широкий асортимент різних серій акустичних компонентів для шанувальників якісного автозвуку.
JBL CLUB WS1200 — високоякісний сабвуферний динамік. Сабвуфер вирізняється потужним басом і здатний надати звучанню всередині салону ґрунтовність. Висока ефективність поєднується з потужністю, забезпечуючи багатий і приємний звук.
Переваги JBL CLUB WS1200:
- Технологія SSI™ (Selectable Smart Impedance): ексклюзивна технологія JBL дає змогу вибирати між опором 2 Ом або 4 Ом, що забезпечує гнучкість у налаштуванні системи та оптимальну сумісність із різними підсилювачами
- Низькопрофільний дизайн: сабвуфер розроблений таким чином, щоб поміститися в невеликий корпус. Він тонкий, гладкий, стильний і зберігає потужність звуку
- Вентильований кошик для охолодження системи: конструкція з вентиляційними отворами допомагає охолоджувати звукову котушку навіть за високих рівнів вихідної потужності, забезпечуючи довготривалу надійність
- Високий гумовий підвіс: забезпечує чудову підвіску края дифузора, максимізуючи його хід і забезпечуючи стабільність і надійність
Технічні характеристики:
- Бренд: JBL (США)
- Серія: CLUB
- Тип сабвуфера: пасивний сабвуфер
- Типорозмір сабвуферного динаміка: 12" (30 см)
- Номінальна потужність RMS: 250 Вт
- Максимальна потужність: 1000 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 27 ~ 175 Гц
- Чутливість: 92 дБ
- Опір: 2 і 4 Ом (перемикач SSI™)
- Матеріал кошика: штампована сталь
- Матеріал дифузора: поліпропілен
- Матеріал підвісу: спінена гума
- Матеріал магніту: ферит
Монтажні розміри:
- Зовнішній діаметр: 305 мм
- Монтажний діаметр: 282 мм
- Монтажна глибина: 83 мм
Гарантія: 12 місяців
Powered by 
Вироблено з використанням тільки найкращих матеріалів
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Тип | Сабвуфер |
| Типорозмір | 12" |
| Кількість смуг | 1 |
| Кількість динаміків | 1 шт. |
| Номінальна потужність | 250 Вт |
| Максимальна потужність | 1000 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 2 Ом |
| Вбудований підсилювач | Ні |
| Корпус сабвуфера | Ні |
| Чутливість | 92 дБ |
| Країна виробник | США |
| Мінімальний діапазон частоти | 27 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 175 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Вид сабвуфера | Пасивний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 399 ₴


