Коаксіальна автоакустика 16-17 см (6-6.5") Kicx DC-652MR 55/110 Вт 2-смугова
1 541 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 3832
- +380 (98) 743-63-37
Коаксіальна автоакустика 16-17 см (6-6.5") Kicx DC-652MR 55/110 Вт 2-смугова
Kicx — торгова марка, належить Kicx Sound Group, була заснована 1996 року групою ентузіастів із Кореї та США, які розробляють акустичні технології та компоненти для автомобілів. Kicx Sound Group пропонує широкий асортимент різних серій акустичних компонентів для шанувальників якісного автозвуку.
Kicx DC-652MR — це розумний високотехнологічний компроміс використання новітніх полімерних рішень. Надвисокий тиск штампа в процесі виготовлення забезпечує жорсткість дифузора, а його демпфування — ретельний підбір піногумової сировини для підвішування. М'які та натуральні високі частоти забезпечуються спеціальним високотехнологічним майларом твітера, а гарна спрямованість — підібраним в акустичній камері розсікачем між дифузором і захисною сіткою. Результат — висока якість звучання за порівняно невисокої ціни. Чудовий вибір для заміни штатних динаміків.
Технічні характеристики:
- Бренд: Kicx
- Серія: DC
- Тип АС: коаксіальна
- Типорозмір АС: 16-17 см (6-6.5")
- Кількість смуг: 2 смугова
- Потужність RMS: 55 Вт
- Максимальна потужність: 110 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 75 ~ 20000 Гц
- Чутливість: 91 дБ
- Опір: 4 Ом
- Діаметр звукової котушки НЧ: 1 дюйм (25.5 мм)
- Діаметр звукової котушки ВЧ: 0.51 дюйм (13 мм)
- Матеріал кошика: штампована сталь
- Матеріал дифузора: поліпропілен
- Матеріал мембрани ВЧ: майлар
- Матеріал підвісу: спінена гума
- Матеріал магніту: ферит
- Захисні решітки: є в комплекті
Монтажні розміри:
- Зовнішній діаметр: 165 мм
- Монтажний діаметр: 142 мм
- Монтажна глибина: 53 мм
Гарантія: 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kicx |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Типорозмір | 6,5" |
| Кількість смуг | 2 |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Номінальна потужність | 55 Вт |
| Максимальна потужність | 110 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Чутливість | 91 дБ |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Мінімальний діапазон частоти | 75 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 20000 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 1 541 ₴/комплект









