



Автоакустика мідбас 16-17 см (6-6.5") Kicx PD-62WF 60/120 Вт
1 823 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 3847
- +380 (98) 743-63-37
Автоакустика мідбас 16-17 см (6-6.5") Kicx PD-62WF 60/120 Вт
Kicx — торгова марка, належить Kicx Sound Group, була заснована 1996 року групою ентузіастів із Кореї та США, які розробляють акустичні технології та компоненти для автомобілів. Kicx Sound Group пропонує широкий асортимент різних серій акустичних компонентів для шанувальників якісного автозвуку.
Kicx PD-62WF — високоякісні мідбасові динаміки за доступну ціну. Динаміки серії PD являють собою вдале поєднання використання целюлози та тонкого шару металу. Динаміки зберегли переваги моделей на основі паперових дифузорів, отримавши водночас легкість, міцність, необхідну для мінімізації спотворень і високу довговічність. Акустика подарує вам насичений, об'ємний і м'який бас. Чудовий вибір для заміни штатних динаміків.
Технічні характеристики:
- Бренд: Kicx
- Серія: PD
- Тип АС: мідбас
- Типорозмір АС: 16-17 см (6-6.5")
- Кількість смуг: 1 смуга
- Потужність RMS: 60 Вт
- Максимальна потужність: 120 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 50 ~ 5000 Гц
- Чутливість: 92 дБ
- Опір: 4 Ом
- Діаметр звукової котушки НЧ: 1 дюйм (25.5 мм)
- Матеріал кошика: штампована сталь
- Матеріал дифузора: целюлоза з металізованим покриттям
- Матеріал підвісу: спінена гума
- Матеріал магніту: ферит
- Захисні решітки: є в комплекті
- Кросовери: немає у комплекті
Монтажні розміри:
- Зовнішній діаметр: 165 мм
- Монтажний діаметр: 145 мм
- Монтажна глибина: 62 мм
Гарантія: 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kicx |
| Тип | Мідбас |
| Типорозмір | 6,5" |
| Кількість смуг | 1 |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Номінальна потужність | 60 Вт |
| Максимальна потужність | 120 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Чутливість | 92 дБ |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Мінімальний діапазон частоти | 50 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 5000 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 1 823 ₴/комплект


