Коаксіальна автоакустика 15х23 см (6х9" овали) Kicx XS-694 100/200 Вт 4-смугова
Kicx — торгова марка, належить Kicx Sound Group, була заснована 1996 року групою ентузіастів із Кореї та США, які розробляють акустичні технології та компоненти для автомобілів. Kicx Sound Group пропонує широкий асортимент різних серій акустичних компонентів для шанувальників якісного автозвуку.
Kicx XS-694 — акустична система високої якості за доступну ціну. Акустичні системи серії XS обладнані класичним матеріалом дифузора з целюлози з вологозахисним покриттям. Звукова котушка з покращеним тепловідведенням дає змогу підводити до динаміка високу потужність. Акустика чудово працює від вбудованого підсилювача магнітоли, водночас не виключається подальший апгрейд системи підсилювачем невеликої потужності. Чудовий вибір для заміни штатних динаміків.
Технічні характеристики:
- Бренд: Kicx
- Серія: XS
- Тип АС: коаксіальна
- Типорозмір АС: 15х23 см (6х9" овали)
- Кількість смуг: 4 смугова
- Потужність RMS: 100 Вт
- Максимальна потужність: 200 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 50 ~ 20000 Гц
- Чутливість: 92 дБ
- Опір: 4 Ом
- Діаметр звукової котушки НЧ: 1.18 дюйма (30 мм)
- Діаметр звукової котушки ВЧ: 0.51 дюйм (13 мм)
- Матеріал кошика: штампована сталь
- Матеріал дифузора: целюлоза з вологозахисним просоченням
- Матеріал мембрани ВЧ: майлар
- Матеріал підвісу: бутилкаучук
- Матеріал магніту: ферит
- Захисні решітки: є в комплекті
Монтажні розміри:
- Зовнішній діаметр: 237х163 мм
- Монтажний діаметр: 223х151 мм
- Монтажна глибина: 80 мм
Гарантія: 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kicx |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Типорозмір | 6"х9" |
| Кількість смуг | 4 |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Номінальна потужність | 100 Вт |
| Максимальна потужність | 200 Вт |
| Форма | Овальна |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Чутливість | 92 дБ |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Мінімальний діапазон частоти | 50 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 20000 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 2 300 ₴/комплект







