Сабвуфер активний корпусний 10" (25 см) Kicx CASE 10BPA 250/600 Вт із дротами для під'єднання
6 350 ₴/комплект
- Немає в наявності
- Код: 3865
- +380 (98) 743-63-37
Сабвуфер активний корпусний 10" (25 см) Kicx CASE 10BPA 250/600 Вт із дротами для під'єднання
Kicx — торгова марка, належить Kicx Sound Group, була заснована 1996 року групою ентузіастів із Кореї та США, які розробляють акустичні технології та компоненти для автомобілів. Kicx Sound Group пропонує широкий асортимент різних серій акустичних компонентів для шанувальників якісного автозвуку.
Kicx CASE 10BPA — високоякісний активний сабвуфер класичного типу з вбудованим підсилювачем у фазоінверторному корпусі. Завдяки досить об'ємному ящику, здатний грати досить низько, але водночас не займає багато місця. Ідеальний для однооб'ємних автомобілів. Сабвуфер подарує вам насичений, об'ємний і глибокий бас. У комплекті є всі необхідні дроти для під'єднання.
Технічні характеристики:
- Бренд: Kicx
- Серія: CASE
- Тип сабвуфера: активний сабвуфер
- Типорозмір сабвуферного динаміка: 10" (25 см)
- Номінальна потужність RMS: 250 Вт
- Максимальна потужність: 600 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 40 ~ 250 Гц
- Фільтр низьких частот (LPF): 50 ~ 250 Гц
- Чутливість: 89 дБ
- Опір: 4 Ом
- Матеріал кошика: штампована сталь
- Матеріал дифузора: целюлоза
- Матеріал підвісу: спінена гума
- Матеріал магніту: ферит
- Регулювання фази: 0-180 градусів
- Високорівневий вхід: немає
Габаритні розміри (ШхВхГ): 445х320х220 мм
Комплектація
- Активний сабвуфер
- Комплект дротів для під'єднання
- Інструкція
Гарантія: 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kicx |
| Тип | Сабвуфер |
| Типорозмір | 10" |
| Кількість смуг | 1 |
| Кількість динаміків | 1 шт. |
| Номінальна потужність | 250 Вт |
| Максимальна потужність | 600 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Вбудований підсилювач | Так |
| Корпус сабвуфера | Так |
| Чутливість | 89 дБ |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Мінімальний діапазон частоти | 40 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 250 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Вид сабвуфера | Активний |
| Стан | Новий |
| Корпус сабвуфера | |
| Фазоінвертор | Так |
| Довжина | 220 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип корпусу | Фазоінверсний корпус |
| Ширина | 445 мм |
| Висота | 320 мм |
- Ціна: 6 350 ₴/комплект









