Сабвуфер активний корпусний 12" (30 см) Kicx GT-311BPA 350/975 Вт із дротами для під'єднання
Kicx — торгова марка, належить Kicx Sound Group, була заснована 1996 року групою ентузіастів із Кореї та США, які розробляють акустичні технології та компоненти для автомобілів. Kicx Sound Group пропонує широкий асортимент різних серій акустичних компонентів для шанувальників якісного автозвуку.
Kicx GT-311BPA — високоякісний активний сабвуфер популярної серії GT класичного типу з вбудованим підсилювачем у фазоінверторному корпусі. Сабвуфер здатний грати досить низько, але водночас не займає багато місця. Ідеальний для однооб'ємних автомобілів. Сабвуфер подарує вам насичений, об'ємний і глибокий бас. У комплекті є всі необхідні дроти для під'єднання, а також дистанційний пульт регулятора баса.
Технічні характеристики:
- Бренд: Kicx
- Серія: GT
- Тип сабвуфера: активний сабвуфер
- Типорозмір сабвуферного динаміка: 12" (30 см)
- Номінальна потужність RMS: 350 Вт
- Максимальна потужність: 975 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 30 ~ 1500 Гц
- Фільтр низьких частот (LPF): 50 ~ 250 Гц
- Посилення баса (BASS BOOST): 0 - 12 дБ
- Чутливість: 90 дБ
- Опір: 4 Ом
- Матеріал кошика: штампована сталь
- Матеріал дифузора: целюлоза з просоченням
- Матеріал підвісу: спінена гума
- Матеріал магніту: ферит
- Високорівневий вхід: є (можливість під'єднання до магнітол без RCA виходів)
- Дистанційний регулятор: є
Габаритні розміри (ШхВхГ): 454х424х398 мм
Комплектація
- Активний сабвуфер
- Комплект дротів для під'єднання
- Дистанційний регулятор баса
- Інструкція
Гарантія: 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kicx |
| Тип | Сабвуфер |
| Типорозмір | 12" |
| Кількість смуг | 1 |
| Кількість динаміків | 1 шт. |
| Номінальна потужність | 350 Вт |
| Максимальна потужність | 975 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Вбудований підсилювач | Так |
| Корпус сабвуфера | Так |
| Чутливість | 90 дБ |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Мінімальний діапазон частоти | 30 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 1500 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Вид сабвуфера | Активний |
| Стан | Новий |
| Корпус сабвуфера | |
| Фазоінвертор | Так |
| Довжина | 398 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип корпусу | Фазоінверсний корпус |
| Ширина | 454 мм |
| Висота | 424 мм |
- Ціна: 8 289 ₴/комплект







