Сабвуфер пасивний корпусний 12" (30 см) Kicx GT 300BP 200/500 Вт фазоінвертор
5 078 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3871
- +380 (98) 743-63-37
Сабвуфер пасивний корпусний 12" (30 см) Kicx GT 300BP 200/500 Вт фазоінвертор
Kicx — торгова марка, належить Kicx Sound Group, була заснована 1996 року групою ентузіастів із Кореї та США, які розробляють акустичні технології та компоненти для автомобілів. Kicx Sound Group пропонує широкий асортимент різних серій акустичних компонентів для шанувальників якісного автозвуку.
Kicx GT 300BP — високоякісний пасивний сабвуфер популярної серії GT класичного типу в фазоінверторному корпусі. Сабвуфер здатний грати досить низько, але водночас не займає багато місця. Ідеальний для однооб'ємних автомобілів. Сабвуфер подарує вам насичений, об'ємний і глибокий бас.
Технічні характеристики:
- Бренд: Kicx
- Серія: GT
- Тип сабвуфера: пасивний сабвуфер
- Типорозмір сабвуферного динаміка: 12" (30 см)
- Номінальна потужність RMS: 200 Вт
- Максимальна потужність: 500 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 35 ~ 500 Гц
- Чутливість: 90 дБ
- Опір: 4 Ом
- Діаметр котушки: 1.5" (38 мм)
- Матеріал обмотки котушки: кругла мідь
- Матеріал кошика: штампована сталь
- Матеріал дифузора: поліпропілен із просоченням
- Матеріал підвісу: бутилкаучук
- Матеріал магніту: ферит
Габаритні розміри (ШхВхГ): 435х360х400 мм
Гарантія: 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kicx |
| Тип | Сабвуфер |
| Типорозмір | 12" |
| Кількість смуг | 1 |
| Кількість динаміків | 1 шт. |
| Номінальна потужність | 200 Вт |
| Максимальна потужність | 500 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Вбудований підсилювач | Ні |
| Корпус сабвуфера | Так |
| Чутливість | 90 дБ |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Мінімальний діапазон частоти | 35 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 500 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Вид сабвуфера | Пасивний |
| Стан | Новий |
| Корпус сабвуфера | |
| Фазоінвертор | Так |
| Довжина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип корпусу | Фазоінверсний корпус |
| Ширина | 435 мм |
| Висота | 360 мм |
- Ціна: 5 078 ₴









