



Світлодіодні автолампи LED QLine Hight V HB4 (9006) 6000K 80W 11200 Lm 12-24V (2 шт.)
1 099 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 30017
- +380 (98) 743-63-37
Світлодіодні автолампи LED QLine Hight V HB4 (9006) 6000K 80W 11200 Lm 12-24V (2 шт.)
Світлодіодні LED-лампи нового покоління високої потужності від виробника QLine. У Лампах використовується корейський чип TNX з вдосконаленим драйвером, потужний роторно-магнітний кулер і алюмінієвий корпус. Застосування "магнітної подушки" у конструкції кулера дало змогу знизити тертя компонентів кулера, що збільшує його термін експлуатації та робить практично безшумним у роботі. До того ж лопасті розташовані так, що потік повітря видувається з кулера, що запобігає осіданню пилу та бруду всередині корпусу радіатора. Встановивши ці лампи, ви отримаєте яскравий, щільний, білий потік світла, який забезпечує чудову видимість як на сухому, так і на мокрому асфальті. Дотримані всі стандарти для встановлення в посадкове місце фари, витриманий фокус і світло-тенева межа світіння.
Установлення лампи вкрай просте та не вимагає кваліфікації установника. Цим ви зможете встановити лампи самі та заощадите на встановленні. Світлодіодні лампи готові до роботи відразу після заміни штатних ламп автомобіля.
Переваги ламп QLine Hight V:
- Чудова концентрація світла
- Підвищена світловидатність
- Висока потужність ламп
- Стійкість до перепадів напруги
- Стійкість до вібрації
- Активна інтелектуальна система охолодження: алюмінієвий радіатор + вентилятор
Технічні характеристики:
- Виробник: QLine
- Серія ламп: Hight V
- CAN BUS (модуль обходу помилки бортового комп'ютера): немає
- Цоколь лампи: HB4 (9006)
- Світлодіод (чип): TNX
- Світловий потік: 11200 Лм
- Потужність лампи: 40 Вт на одну лампу (80 Вт — дві лампи)
- Колірна температура: 6000К (холодне біле світло)
- Напруга: 11-30V
- Охолодження світлодіодних ламп: алюмінієвий радіатор + вентилятор
- Сфера застосування: ближнє світло, дальнє світло
Кількість ламп в упаковці: 2 шт.
Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | HB4 |
| Виробник | QLine |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Колірна температура | 6000K |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Дальнє світло |
| Світловий потік | 11200 лм |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 80 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
- Ціна: 1 099 ₴/комплект


