Світлодіодні автолампи LED QLine Ultra +150% HB4 (9006) 6000K 98W 16800 Lm з CAN-BUS обманкою (2 шт.)
1 199 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 31076
- +380 (98) 743-63-37
Світлодіодні автолампи LED QLine Ultra +150% HB4 (9006) 6000K 98W 16800 Lm з CAN-BUS обманкою (2 шт.)
Світлодіодні LED-лампи нового покоління високої потужності від виробника QLine. Головна особливість цих ламп — унікальний суцільнолитний мідний корпус із потужним вентилятором на подвійному підшипнику, який ефективно відводить зайве тепло від високотемпературних діодів TNX 3575, даючи змогу їм "розкачатися" до реальних показників у 8400 LM на лампу, що є на сьогодні одним із найкращих результатів на ринку в цій категорії. Водночас лампи мають чітку світло-теневу кордон і розміщені чітко у фокусі, що виключає засліплення водіїв зустрічного транспорту. Ці лампи рекомендується використовувати в лінзованій оптиці.
Установлення лампи вкрай просте та не вимагає кваліфікації установника. Цим самим Ви зможете встановити лампи самі та заощадите на установленні. Світлодіодні лампи готові до роботи відразу після заміни штатних ламп автомобіля.
Переваги ламп QLine Ultra:
- Чудова концентрація світла
- Підвищена світловидатність
- Висока потужність ламп
- Стійкість до перепадів напруги
- Стійкість до вібрації
- Активна інтелектуальна система охолодження: алюмінієвий радіатор + вентилятор
- Вбудований модуль обминання помилки бортового комп'ютера (CAN-BUS)
Технічні характеристики:
- Виробник: QLine
- Серія ламп: Ultra
- CAN BUS (модуль обходу помилки бортового комп'ютера): є
- Цоколь лампи: HB4 (9006)
- Світлодіод (чип): високотемпературний TNX 3575
- Світловий потік: 16800 Лм
- Потужність лампи: 49 Вт на одну лампу (98 Вт — дві лампи)
- Колірна температура: 6000К (холодне біле світло)
- Напруга: 9-21V
- Охолодження світлодіодних ламп: алюмінієвий радіатор + вентилятор
- Сфера застосування: ближнє світло, дальнє світло
Кількість ламп в упаковці: 2 шт.
Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | HB4 |
| Виробник | QLine |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колірна температура | 6000K |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Дальнє світло |
| Світловий потік | 16800 лм |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 98 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
- Ціна: 1 199 ₴/комплект







