Світлодіодні автолампи LED QLine Optima HB4 (9006) 6000K 90W 7600 Lm з CAN-BUS обманкою (2 шт.)
1 999 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 35376
- +380 (98) 743-63-37
Світлодіодні автолампи LED QLine Optima HB4 (9006) 6000K 90W 7600 Lm з CAN-BUS обманкою (2 шт.)
Світлодіодні LED-лампи нового покоління високої потужності від виробника QLine. У лампах використовуються високотемпературні чипи CSP 3570, які за потужності 45 Вт (1 лампа) видають приблизно 3800 Лм щільного білого світла, що практично вдвічі більше, ніж у штатної лампи. Корпус лампи зроблений із якісного алюмінієвого сплаву з мідним вакуумним осердям, який відводять тепло від чипа до потужного безконтактного кулера на магнітній подушці. Лампа ідеально стає в штатне посадкове місце, має чітку світло-теневу межу і розміщена чітко у фокусі, що виключає засліплення водіїв зустрічного транспорту.
Установлення лампи вкрай просте та не вимагає кваліфікації установника. Цим самим Ви зможете встановити лампи самі та заощадите на установленні. Світлодіодні лампи готові до роботи відразу після заміни штатних ламп автомобіля.
Переваги ламп QLine Optima:
- Чудова концентрація світла
- Підвищена світловидатність
- Висока потужність ламп
- Стійкість до перепадів напруги
- Стійкість до вібрації
- Активна інтелектуальна система охолодження: алюмінієвий радіатор + вентилятор
- Вбудований модуль обминання помилки бортового комп'ютера (CAN-BUS)
Технічні характеристики:
- Виробник: QLine
- Серія ламп: Optima
- CAN BUS (модуль обходу помилки бортового комп'ютера): є
- Цоколь лампи: HB4 (9006)
- Світлодіод (чип): високотемпературний CSP 3570
- Світловий потік: 7600 Лм
- Потужність лампи: 45 Вт на одну лампу (90 Вт — дві лампи)
- Колірна температура: 6000К (холодне біле світло)
- Напруга: 9-16V
- Охолодження світлодіодних ламп: алюмінієвий радіатор + вентилятор
- Сфера застосування: ближнє світло, дальнє світло
Кількість ламп в упаковці: 2 шт.
Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | HB4 |
| Виробник | QLine |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колірна температура | 6000K |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Дальнє світло |
| Світловий потік | 7600 лм |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 90 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
- Ціна: 1 999 ₴/комплект







