Світлодіодні автолампи LED QLine DualVision H4 6000K 130W 13000 Lm з CAN-BUS обманкою (2 шт.)
2 599 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 51145
- +380 (98) 743-63-37
Світлодіодні автолампи LED QLine DualVision H4 6000K 130W 13000 Lm з CAN-BUS обманкою (2 шт.)
Світлодіодні LED-лампи нового покоління високої потужності від виробника QLine. Попри компактний розмір, ця лампа вразить своїми характеристиками навіть найвимогливіших автовласників. В основі лампи лежить потужний високотемпературний чип ТН-3570, який видає потужний потік світла на рівні 6500 Люменів на одну лампу. Водночас температура лампи не перевищує 75 градусів, чим не можуть похвалитися більшість навіть менших за потужністю ламп. Такий результат вдалося досягти завдяки використанню корпусу лампи з авіаційного алюмінію з мідними вставками та підкладками, які ефективно відводять тепло від чипа до потужного кулера на основі магнітної левітації. Лампа розміщена чітко у фокусі, має чітку світло-теневу межу та якісно заповнює дорожнє покриття. Завдяки компактному розміру кулера, який становить усього 33 міліметри в діаметрі та приблизно 30 міліметрів завдовжки, ця лампа без проблем стане в будь-яку фару без доробок і замін захисних кришок фари.
Установлення лампи вкрай просте та не вимагає кваліфікації установника. Цим ви зможете встановити лампи самі та заощадите на встановленні. Світлодіодні лампи готові до роботи відразу після заміни штатних ламп автомобіля.
Переваги ламп QLine DualVision:
- Чудова концентрація світла
- Компактний розмір ламп
- Підвищена світловидатність
- Висока потужність ламп
- Стійкість до перепадів напруги
- Стійкість до вібрації
- Активна інтелектуальна система охолодження: алюмінієвий радіатор + мідь + вентилятор на основі магнітної левітації (безконтактний)
- Вбудований модуль обминання помилки бортового комп'ютера (CAN-BUS)
Технічні характеристики:
- Виробник: QLine
- Серія ламп: DualVision
- CAN BUS (модуль обходу помилки бортового комп'ютера): є
- Цоколь лампи: H4
- Світлодіод (чип): високотемпературний ТН-3570
- Світловий потік: 13000 Лм
- Потужність лампи: 65 Вт на одну лампу (130 Вт — дві лампи)
- Колірна температура: 6000К (холодне біле світло)
- Напруга: 9-16V
- Охолодження світлодіодних ламп: алюмінієвий радіатор + мідь + вентилятор на основі магнітної левітації (безконтактний)
- Сфера застосування: ближнє світло, дальнє світло
Кількість ламп в упаковці: 2 шт.
Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | H4 |
| Виробник | QLine |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колірна температура | 6000K |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Дальнє світло |
| Світловий потік | 13000 лм |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 130 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
- Ціна: 2 599 ₴/комплект









