

Світлодіодні автолампи LED QLine Alpha H11B 6000K 40W 8000 Lm 12-24V (2 шт.)
2 049 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 34528
- +380 (98) 743-63-37
Світлодіодні автолампи LED QLine Alpha H11B 6000K 40W 8000 Lm 12-24V (2 шт.)
Світлодіодні LED-лампи нового покоління від виробника QLine. Ці лампи призначені для заміни штатних стандартних галогенових ламп без додаткових перехідників. У лампі використовується корейський чип CSP, який видає приблизно 100 Люменів на Ватт яскравого щільного світла. Для охолодження використовується компактний, але потужний кулер, який якісно відводить тепло від чипа.
Установлення лампи вкрай просте та не вимагає кваліфікації установника. Цим ви зможете встановити лампи самі та заощадите на встановленні. Світлодіодні лампи готові до роботи відразу після заміни штатних ламп автомобіля.
Переваги ламп QLine Alpha:
- Чудова концентрація світла
- Штатна інтеграція в автомобіль
- Підвищена світловидатність
- Гарна потужність ламп
- Стійкість до перепадів напруги
- Стійкість до вібрації
- Активна інтелектуальна система охолодження: алюмінієвий радіатор + вентилятор
Технічні характеристики:
- Виробник: QLine
- Серія ламп: Alpha
- CAN BUS (модуль обходу помилки бортового комп'ютера): немає
- Цоколь лампи: H11B
- Світлодіод (чип): високотемпературний CSP
- Світловий потік: 8000 Лм
- Потужність лампи: 20 Вт на одну лампу (40 Вт — дві лампи)
- Колірна температура: 6000К (холодне біле світло)
- Напруга: 9-32V
- Охолодження світлодіодних ламп: алюмінієвий радіатор + вентилятор
- Сфера застосування: ближнє світло, дальнє світло
Кількість ламп в упаковці: 2 шт.
Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | H11B |
| Виробник | QLine |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Колірна температура | 6000K |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Дальнє світло |
| Світловий потік | 8000 лм |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 40 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
- Ціна: 2 049 ₴/комплект


