Світлодіодні автолампи LED QLine Ultra +200% H4 24V 6000K 110W 11000 Lm CAN-BUS на вантажні авто (2 шт.)
2 989 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 34965
- +380 (98) 743-63-37
Світлодіодні автолампи LED QLine Ultra +200% H4 24V 6000K 110W 11000 Lm CAN-BUS на вантажні авто (2 шт.)
Світлодіодні LED-лампи нового покоління високої потужності від виробника QLine для автомобілів із напругою 24V. Світло біле та щільне, без темних плям і засвічення завдяки використанню високотемпературних чипів 3570 на новій мідній дуже тонкій підкладці з унікальною системою відведення тепла до кулера за допомогою мідних трубок. Кулер тут теж не простий, а на гідродинамічних підшипниках 3010, які виключають вібрацію і неприємний звук під час роботи. Водночас лампи мають чітку світло-теневу межу і розміщені чітко у фокусі, що запобігає засліпленню водіїв зустрічного транспорту.
Установлення лампи вкрай просте та не вимагає кваліфікації установника. Цим ви зможете встановити лампи самі та заощадите на встановленні. Світлодіодні лампи готові до роботи відразу після заміни штатних ламп автомобіля.
Переваги ламп QLine Ultra:
- Для автомобілів із напругою 24V
- Чудова концентрація світла
- Компактний розмір ламп
- Підвищена світловидатність
- Висока потужність ламп
- Стійкість до перепадів напруги
- Стійкість до вібрації
- Активна інтелектуальна система охолодження: алюмінієвий радіатор + мідь + вентилятор на гідродинамічних підшипниках
- Вбудований модуль обминання помилки бортового комп'ютера (CAN-BUS)
Технічні характеристики:
- Виробник: QLine
- Серія ламп: Ultra
- CAN BUS (модуль обходу помилки бортового комп'ютера): є
- Цоколь лампи: H4
- Світлодіод (чип): високотемпературний 3570
- Світловий потік: 11000 Лм
- Потужність лампи: 55 Вт на одну лампу (110 Вт — дві лампи)
- Колірна температура: 6000К (холодне біле світло)
- Напруга: 24V
- Охолодження світлодіодних ламп: алюмінієвий радіатор + мідь + вентилятор на гідродинамічних підшипниках
- Сфера застосування: ближнє світло, дальнє світло
Кількість ламп в упаковці: 2 шт.
Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | H4 |
| Виробник | QLine |
| Напруга живлення | 24 В |
| Колірна температура | 6000K |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Дальнє світло |
| Світловий потік | 11000 лм |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 110 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
- Ціна: 2 989 ₴/комплект










