Світлодіодні автолампи LED QLine Alpha H15W 6000K 90W 14000 Lm з CAN-BUS обманкою (2 шт.)
Світлодіодні LED-лампи нового покоління високої потужності від виробника QLine. Ці лампи призначені для заміни штатних стандартних галогенових ламп без додаткових перехідників. У лампі використовується корейський чип CSP, який видає приблизно 100 Люменів на кожен ват яскравого щільного світла. Для охолодження використовується потужний двоосьовий вентилятор, який якісно відводить тепло від чипа. Лампа йде в комплекті з потужною CAN-BUS-обманкою, яка дає змогу встановити лампу в будь-який автомобіль без додаткових маніпуляцій.
Установлення лампи вкрай просте та не вимагає кваліфікації установника. Цим ви зможете встановити лампи самі та заощадите на встановленні. Світлодіодні лампи готові до роботи відразу після заміни штатних ламп автомобіля.
Переваги ламп QLine Alpha:
- Штатна інтеграція в автомобіль
- Чудова концентрація світла
- Підвищена світловидатність
- Висока потужність ламп
- Стійкість до перепадів напруги
- Стійкість до вібрації
- Активна інтелектуальна система охолодження: алюмінієвий радіатор + вентилятор
- Вбудований модуль обминання помилки бортового комп'ютера (CAN-BUS)
Технічні характеристики:
- Виробник: QLine
- Серія ламп: Alpha
- CAN BUS (модуль обходу помилки бортового комп'ютера): є
- Цоколь лампи: H15W
- Світлодіод (чип): високотемпературний CSP (Корея)
- Світловий потік: 14000 Лм
- Потужність лампи: 45 Вт на одну лампу (90 Вт — дві лампи)
- Колірна температура: 6000К (холодне біле світло)
- Напруга: 9-16V
- Охолодження світлодіодних ламп: алюмінієвий радіатор + вентилятор
- Сфера застосування: ближнє світло, дальнє світло, денні ходові вогні (ДХО)
Кількість ламп в упаковці: 2 шт.
Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | H15 |
| Виробник | QLine |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колірна температура | 6000K |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Дальнє світло, Денні ходові вогні |
| Світловий потік | 14000 лм |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 90 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
- Ціна: 2 579 ₴/комплект



