

Світлодіодні автолампи LED QLine Ultra H7 для Volkswagen Tiguan 1-2 6000K 40W 10000 Lm з CAN-BUS (2 шт.)
3 510 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 34527
- +380 (98) 743-63-37
Світлодіодні автолампи LED QLine Ultra H7 для Volkswagen Tiguan 1-2 6000K 40W 10000 Lm з CAN-BUS (2 шт.)
Світлодіодні високоякісні LED-лампи нового покоління високої потужності від виробника QLine для автомобілів марки Volkswagen. Ці лампи призначені для заміни штатних стандартних галогенових ламп без додаткових перехідників. Виробник врахував всі моменти та нюанси, які можуть виникнути під час встановлення. Система Plug&Play — дістав стару, вставив нову. У лампі використовується чипсет HKL3, який під час використання пасивного охолодження видає понад 120 Люменів на Ватт яскравого щільного світла. Такий показник став реальним завдяки унікальній системі охолодження — спеціальна система аналізує манеру їзди та підлаштовує яскравість. Коли автомобіль стоїть — потужність і відповідно яскравість зменшується для економії струму та охолодження лампи. Для охолодження використовується великий алюмінієвий радіатор, який якісно відводить тепло від чипа.
Установлення лампи вкрай просте та не вимагає кваліфікації установника. Цим ви зможете встановити лампи самі та заощадите на встановленні. Світлодіодні лампи готові до роботи відразу після заміни штатних ламп автомобіля.
Сумісність з автомобілями Volkswagen:
- Golf 6
- Golf 7
- EOS
- Jetta 6
- Passat B7
- Tiguan 1-2
Переваги ламп QLine Ultra VW:
- Система Plug&Play — дістав стару, вставив нову
- Не викликає помилки, не вимагає додаткових обманок і доопрацьовувань
- Біполярна технологія, яка виключає помилки під час під'єднання
- Має вбудований EMS-фільтр, який усуває перешкоди на радіо
- Не кліпає під час увімкнення двигуна
- Має ідеальний фокус, що повністю повторює світіння штатної лампи
- Чудова концентрація світла
- Підвищена світловидатність
- Гарна потужність ламп
- Стійкість до перепадів напруги
- Стійкість до вібрації
- Пасивна система охолодження: алюмінієвий радіатор
- Вбудований модуль обминання помилки бортового комп'ютера (CAN-BUS)
Технічні характеристики:
- Виробник: QLine
- Серія ламп: Ultra VW
- CAN BUS (модуль обходу помилки бортового комп'ютера): є
- Цоколь лампи: H7
- Світлодіод (чип): високотемпературний HKL3
- Світловий потік: 10000 Лм
- Потужність лампи: 20 Вт на одну лампу (40 Вт — дві лампи)
- Колірна температура: 6000К (біле світло)
- Напруга: 9-16V
- Охолодження світлодіодних ламп: алюмінієвий радіатор
- Сфера застосування: ближнє світло, дальнє світло
Кількість ламп в упаковці: 2 шт.
Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | H7 |
| Виробник | QLine |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колірна температура | 6000K |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Дальнє світло |
| Світловий потік | 10000 лм |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 40 Вт |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
- Ціна: 3 510 ₴/комплект


