

Світлодіодні автолампи LED 100W DECKER D1S PL-07 6000K 12000 Lm з CAN-BUS обманкою 12-24V (2 шт.)
1 812 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 008951
- +380 (98) 743-63-37
Світлодіодні автолампи LED 100W DECKER D1S PL-07 6000K 12000 Lm з CAN-BUS обманкою 12-24V (2 шт.)
Високоякісні та потужні 100 Вт світлодіодні автомобільні LED-лампи від виробника DECKER нового покоління. Під'єднання ламп до штатних заводських ксенонових блоків. Активна система охолодження, системи контролю температури чипа та застосування високошвидкісного вентилятора дали змогу досягти максимального світловидатності чипів CREE light Cource technology. Вбудований драйвер застосований у цих лампах на новітній елементній базі, із застосуванням тільки якісних елементів і обладнаний модулем обходу помилки бортового комп'ютера CAN-BUS. Кожна лампа проходить повний цикл перевірок, що дає змогу впевнено гарантувати стабільну роботу впродовж усього терміну експлуатації.
Установлення лампи вкрай просте та не вимагає кваліфікації установника. Цим ви зможете встановити лампи самі та заощадите на встановленні. Світлодіодні лампи готові до роботи відразу після заміни штатних ламп автомобіля.
Переваги ламп DECKER серії PL-07
- Штатна інтеграція в автомобіль (під'єднання до штатних ксенонових блоків)
- Висока потужність ламп 100 Вт
- Вбудований модуль обходить помилки бортового комп'ютера CAN-BUS
- Гарна концентрація світла
- Рівномірний розподіл світла
- Стійкість до перепадів напруги
- Стійкість до вібрації
- Активна система охолодження: авіаційний алюмінієвий радіатор, мідна пластина + вентилятор
- Чудовий вологозахист ламп
- Довговічність і великий ресурс роботи
- Можливість під'єднання ламп на вантажні автомобілі з напругою 24V
Технічні характеристики:
- Виробник: DECKER
- Серія ламп: PL-07
- Цоколь лампи: D1S
- Світловий потік: 12000 Лм
- Потужність лампи: 50 Вт — на одну лампу (100 Вт — дві лампи)
- Колірна температура: 6000К (холодне біле світло)
- Напруга живлення: 9-32 В
- Охолодження світлодіодних ламп: авіаційний алюмінієвий радіатор, мідна пластина + вентилятор
- Сфера застосування: ближнє світло, дальнє світло
Кількість ламп в упаковці: 2 шт.
Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | D1S |
| Виробник | DECKER |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Колірна температура | 6000K |
| Функціональне призначення | Дальнє світло, Ближнє світло |
| Світловий потік | 12000 лм |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 100 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
- Ціна: 1 812 ₴/комплект


