Світлодіодні автолампи LED Baxster SX Active H1 5800K 48W 11200 Lm міні серія (2 шт.)
Світлодіодні компактні LED-лампи нового покоління міні серії від виробника Baxster. За розміром ці лампи практично ідентичні стандартним галогеновим лампам і без проблем стають у штатні місця будь-якої фари без доробок і зміни ковпачків. Лампи працюють на базі сучасних діодів GC-7535 потужністю 24 Вт (1 лампа). У робочому режимі ці лампи видають 5600 люменів яскравого білого світла на одну лампу. В основі лампи лежить тонка мідна підкладка завтовшки менше міліметра, що дало змогу максимально зменшити відстань між протилежними діодами, завдяки чому фокус лампи практично повністю повторює фокус галогенової лампи. Цей параметр дуже важливий під час заміни ламп, оскільки дає змогу повністю заповнити дорожнє полотно перед авто без розривів і дратівливих темних плям.
Установлення лампи вкрай просте та не вимагає кваліфікації установника. Цим ви зможете встановити лампи самі та заощадите на встановленні. Світлодіодні лампи готові до роботи відразу після заміни штатних ламп автомобіля.
Переваги ламп Baxster SX Active:
- Чудовий фокус і світло-тенева межа
- Компактний розмір
- Підвищена світловидатність
- Чудова концентрація світла
- Гарна потужність ламп
- Стійкість до перепадів напруги
- Стійкість до вібрації
- Алюмінієвий корпус із мідною підкладкою — компактний металевий корпус чудово відводить тепло від чипа, усуваючи перегрівання самої лампи та інших елементів фари
- Активна інтелектуальна система охолодження: алюмінієвий радіатор + мідна підкладка + вентилятор на гідродинамічному підшипнику
Технічні характеристики:
- Виробник: Baxster
- Серія ламп: SX Active
- CAN BUS (модуль обходу помилки бортового комп'ютера): немає
- Цоколь лампи: H1
- Світлодіод (чип): високотемпературний GC-7535
- Світловий потік: 11200 Лм
- Потужність лампи: 24 Вт на одну лампу (48 Вт — дві лампи)
- Колірна температура: 5800К (біле світло)
- Напруга: 9-16V
- Охолодження світлодіодних ламп: алюмінієвий радіатор + мідна підкладка + вентилятор на гідродинамічному підшипнику
- Сфера застосування: ближнє світло, дальнє світло, протитуманні фари (ПТФ)
Кількість ламп в упаковці: 2 шт.
Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | H1 |
| Виробник | Baxster |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колірна температура | 6000K |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Дальнє світло, Протитуманні фари |
| Світловий потік | 11200 лм |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 48 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
- Ціна: 819 ₴/комплект







