



Світлодіодні автолампи LED Baxster SE Plus H4 6000K 44W 8000 Lm міні серія без вентилятора 12-24V (2 шт.)
1 529 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 34567
- +380 (98) 743-63-37
Світлодіодні автолампи LED Baxster SE Plus H4 6000K 44W 8000 Lm міні серія без вентилятора 12-24V (2 шт.)
Світлодіодні компактні LED-лампи нового покоління міні серії від виробника Baxster. Новий над'яскравий для своєї потужності чип 4220, який, попри менші розміри, дає яскравіший пучок світла, ніж попередні чипи. Друга важлива особливість — мідна підкладка плати, яка ефективно відводить тепло від чипа та рівномірно розподіляє по новому корпусу з алюмінієвого сплаву А380, який виконує роль радіатора, що практично виключає перегрівання ламп. Ці лампи не мають кулера та призначені для заміни галогенних або ксенонових ламп у протитумованих фарах або фарах головного світла. Дотримані всі стандарти для встановлення в посадкове місце фари, витриманий фокус і світло-тенева межа світіння. Ці лампи без проблем стають у будь-яку фару замість штатних ламп без жодних доробок.
Установлення лампи вкрай просте та не вимагає кваліфікації установника. Цим самим Ви зможете встановити лампи самі та заощадите на встановленні. Світлодіодні лампи готові до роботи відразу після заміни штатних ламп автомобіля.
Переваги ламп Baxster SE Plus:
- Чудовий фокус і світло-тенева межа
- Компактний розмір
- Підвищена світловидатність
- Чудова концентрація світла
- Гарна потужність ламп
- Стійкість до перепадів напруги
- Стійкість до вібрації
- Алюмінієвий корпус із мідною підкладкою — компактний металевий корпус чудово відводить тепло від чипа, усуваючи перегрівання самої лампи та інших елементів фари
Технічні характеристики:
- Виробник: Baxster
- Серія ламп: SE Plus
- CAN BUS (модуль обходу помилки бортового комп'ютера): немає
- Цоколь лампи: H4
- Світлодіод (чип): високотемпературний 4220 (Корея)
- Світловий потік: 8000 Лм
- Потужність лампи: 22 Вт на одну лампу (44 Вт — дві лампи)
- Колірна температура: 6000К (біле світло)
- Напруга: 8-32V
- Охолодження світлодіодних ламп: алюмінієвий корпус + мідна підкладка
- Сфера застосування: ближнє світло, дальнє світло, протитуманні фари (ПТФ)
Кількість ламп в упаковці: 2 шт.
Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | H4 |
| Виробник | Baxster |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Колірна температура | 6000K |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Дальнє світло, Протитуманні фари |
| Світловий потік | 8000 лм |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 44 Вт |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
- Ціна: 1 529 ₴/комплект



